"Klan": Piotr Cyrwus jakiego nie znacie!

"Klan": Piotr Cyrwus jakiego nie znacie!
Źródło zdjęć: © AFP

14.06.2011 14:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W Teatrze Polskim odbyła się próba medialna sztuki Shakespeare'a, "Wieczór Trzech Króli". Jedno z jego najpopularniejszych dzieł opowiada o bliźniętach rozdzielonych przez los, które po wielu perypetiach i przebierankach szczęśliwie się odnajdują i choć nadal są podobne jak dwie krople wody, to jednak już odmienione przez życiowe doświadczenia.

"Olivia jest hrabiną zakochaną w mężczyźnie, który okazuje się& być kobietą. Ta miłość nie zna granic, więc prowadzi do lekkiego szaleństwa" - wyznała Agnieszka Grochowska zapytana o swoją postać.

Spektakl to sztuka intrygująco łącząca dwa nastroje. Bo choć można ją zaliczyć do komedii, to jest w niej obecna zaduma nad okrucieństwem tego świata. Wieczór Trzech Króli to noc, w której przestają obowiązywać normy i podziały społeczne, a każdy robi to, na co ma ochotę.

"Gram postać, która jest nie tylko rozrabiaką, ale również ciepłym człowiekiem wraz z całym swoim ludzkim szczęściem i tragedią" - powiedział Piotr Cyrwus wcielający się w Chudogębego.

To sztuka o ludzkich pragnieniach i niespełnieniu w reżyserii Dana Jemmetta, znanego ze swego zainteresowania dramatem elżbietańskim. W obsadzie pojawiają się również m.in.: Magdalena Smalara, Lidia Sadowa, Radosław Krzyżowski oraz Marcin Jędrzejewski. A premiera już 18 czerwca w Teatrze Polskim.

Zobacz także:

[

TAKIEJ JEJ NIE ZNACIE! CZY KOŻUCHOWSKA WOLAŁABY UKRYĆ TE ZDJĘCIA? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

NAJGORĘTSZE DZIEWCZYNY! KTÓRA NAJSEKSOWNIEJSZA? JUŻ WIEMY! ]( http://teleshow.wp.pl/40-najgoretszych-serialowych-dziewczyn-6034034205869185g )
[

DZIŚ PEWNIE SIĘ TEGO WSTYDZĄ. KOMPROMITUJĄCE ZDJĘCIA! ]( http://teleshow.wp.pl/oni-powinni-wstydzic-sie-tych-kadrow-6026603423880321g )
[

ZOBACZ, JAKI FILM ZNA KAŻDY POLAK ]( http://film.wp.pl/jaki-polski-film-obejrzalo-najwiecej-widzow-6025274942079617g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także