Trwa ładowanie...
16-01-2012 11:23

"Klan": Niepewne losy telenoweli TVP1

"Klan": Niepewne losy telenoweli TVP1Źródło: AFP
d1oe8bo
d1oe8bo

Po zapowiedzi piątkowego "Faktu", że jesienią z TVP 1 zniknie telenowela *"Klan", producenci dementują tę informację, ale TVP nie udziela jednoznacznej odpowiedzi.*

"Fakt", zapowiadając koniec serialu, powołał się na fragment prezentacji oferty dla klientów na 2012 rok przygotowanej przez biuro reklamy i handlu TVP: "Trwają przygotowania do wymiany kolejnej telenoweli – Klanu. Liczymy na start nowej produkcji jesienią 2012".

Tymczasem Paweł Karpiński, producent "Klanu", informuje, że prowadzi z TVP zaawansowane rozmowy w sprawie jesiennego sezonu serialu. - Oglądalność serialu rośnie, a my pracujemy nad nowymi wątkami, wprowadzamy do akcji nowych bohaterów - podkreśla.

Teresa Maleszewska, szefowa produkcji "Klanu", dementuje doniesienia "Faktu" o tym, że zdjęcia do telenoweli mają zostać zakończone 22 kwietnia. - Zgodnie z harmonogramem, który ma ścisły związek z transmisją rozgrywek Euro 2012, do 17 maja będziemy pracować na planie nad odcinkami, które będą emitowane do czerwca - mówi.

d1oe8bo

Joanna Stempień-Rogalińska, rzeczniczka prasowa TVP, pytana o zamiar zakończenia emisji "Klanu" jesienią, mówi tylko: - Nie potwierdzam, nie zaprzeczam. Nie ma jeszcze decyzji w tej sprawie. Musimy być przygotowani, że emisja serialu kiedyś się skończy, ale jest jeszcze za wcześnie, by o tym rozmawiać.

TVP podejmie decyzję co do dalszych losów serii prawdopodobnie po rozstrzygnięciu konkursu na telenowelę dla TVP 1.

Pierwszy odcinek "Klanu" wyemitowano prawie 15 lat temu. Średnia widownia telenoweli wynosi 2,8 mln osób, co daje serialowi 24 proc. udziału w rynku, a w grupie komercyjnej (16-49 lat) – 16,5 proc. (dane Nielsen Audience Measurement za okres od września do grudnia ub.r.).

Zobacz także:

d1oe8bo

[

PAMIĘTACIE KASIĘ Z „13 POSTERUNKU”? ZOBACZCIE, JAK DZIŚ WYGLĄDA! SZOK! ]( http://aleseriale.pl/gid,9148,fototemat.html )
[

KONIEC JEST BLISKI? TWÓRCY „KLANU” PRZESADZILI! OTO DOWÓD! ]( http://aleseriale.pl/gid,9100,img,291225,fototemat.html )

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8815,img,284267,fototemat.html )
[

NIEGRZECZNA PRZESZŁOŚĆ POLSKICH GWIAZD. NIE WSTYDZIŁY SIĘ NAGOŚCI? ]( http://aleseriale.pl/gid,8877,img,285752,fototemat.html )

d1oe8bo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1oe8bo