Trwa ładowanie...

"Klan": Nadwaga nie pozwalała Annie Powierzy wrócić na plan serialu

Share
"Klan": Nadwaga nie pozwalała Annie Powierzy wrócić na plan serialu
Źródło: AKPA
d13r71t

*Niespełna dwa lata temu Anna Powierza urodziła swoje pierwsze dziecko. W wyniku ciąży niespodziewanie przytyła aż 35 kilogramów, które do tej pory bardzo trudno jej zrzucić. Ostatnio aktorka przyznała, że nadwaga niemal wyeliminowała ją z aktywności zawodowej. Dlaczego? * Problemy ze zrzuceniem nadprogramowych kilogramów spowodowane były u niej między innymi chorobą tarczycy. Mimo opieki lekarzy i regularnych ćwiczeń Powierza bardzo wolno traciła na wadze, co odbiło się w końcu na jej roli w serialu.

- Do pewnego momentu w ogóle nie grałam w "Klanie". Nikt wprost nie powiedział mi, że to przez to, że przytyłam. Byłam jednak zapraszana na spotkania, na których producenci patrzyli na to, jak wyglądam. Dopóki nie zaczęłam chudnąć, nie kwalifikowałam się do pracy - przyznała Powierza w jednym z wywiadów.

Dzisiaj aktorka stara się myśleć pozytywnie i realizować swoje marzenia. Postanowiła ostatnio napisać książkę dla dzieci, by spełnić jedno z odwiecznych pragnień. Problemy z idealną sylwetką odstawiła na bok i nie przejmuje się już kąśliwymi uwagami.

d13r71t

Jak myślicie, producenci serialu mieli rację odwlekając powrót Powierzy do "Klanu"?

Zobacz także: Anna Powierza o roli Czesi z "Klanu"

d13r71t

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13r71t
d13r71t