"Klan": Jacek Kurski rozwiewa wątlpiwości o przyszłości serialu

"Klan": Jacek Kurski rozwiewa wątlpiwości o przyszłości serialu
Źródło zdjęć: © AKPA

24.08.2016 11:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Gdy nowe kierownictwo objęło władzę w TVP, zaczęło wprowadzać zmiany i renegocjować umowy z producentami seriali. Aktorzy drżeli o pracę, a fani spekulowali o rychłym końcu ulubionych produkcji. Najszerzej komentowana była niepewna przyszłość "Klanu". Prezes TVP w rozmowie z Wirtualną Polską w końcu rozwiał wątpliwości.

Wiadomość, o tym, że "Klan" ma zniknąć zaskoczyła tak fanów, jak i obsadę. Media raz po raz podawały inną datę końca emisji, aktorzy opowiadali, co zrobią bez serialu, a widzowie apelowali, by TVP nie rezygnowała z produkcji. W końcu trudno było ustalić czy i na jakich warunkach telenowela zostanie na antenie. Ostatecznie wszelkie domysły postanowił uciąć Jacek Kurski i potwierdzić, że nie zdejmuje serialu.

- Przecież nikt nie ma nic przeciwko "Klanowi". Ja kocham "Klan" – wyznał prezes Kurski. – To był jedyny serial, którego fabułę rozumiałem i przez pięć lat na bieżąco śledziłem. Co prawda było to gdzieś między 1997 a 2001 rokiem, ale naprawdę tak było – dodał.

Jesteście ciekawi, co myśli Jacek Kurski o doniesieniach o zdjęciu serialu z anteny i komu, jego zdaniem, zależy żeby nagłośnić, że losy produkcji są niepewne? Koniecznie obejrzyjcie nasze wideo.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (41)
Zobacz także