Trwa ładowanie...
03-01-2012 11:04

"Klan": Grażynka nie będzie chciała się zabić! Co zrobi?

"Klan": Grażynka nie będzie chciała się zabić! Co zrobi?Źródło: AFP
d3skidf
d3skidf

[

]( http://www.fakt.pl )
Scenarzyści *"Klanu"zdradzają kolejne fakty na temat śmierci serialowego Ryśka. Produkcja "Klanu" oficjalnie potwierdziła, że to odtwórca roli Piotr Cyrwus sam poprosił o definitywne zakończenie jego wątku w serialu.*

d3skidf

Dlatego Rysio zostanie pochowany w rodzinnym grobowcu, a Lubiczowie pogrążą się w smutku. - Wdowa po Ryszardzie Lubiczu z pewnością nie będzie chciała popełnić samobójstwa - powiedział dziennikarzom Paweł Karpiński, producent "Klanu".

- Taka myśl nawet nie przyjdzie jej do głowy! Proszę pamiętać, że Grażynka jest głęboko wierzącą katoliczką. Samobójstwo kłóciłoby się więc z jej światopoglądem - mówi Karpiński.

Po śmierci Ryśka rodzina wesprze załamaną Grażynkę. W życiu naszej bohaterki pojawi się też ponownie Maksymilian Bogucki (Cezary Morawski)
. Wierni widzowie na pewno pamiętają, że Grażynka opiekowała jego umierającą żoną Lidią (Magdalena Cwenówna), która chorowała na stwardnienie rozsiane. Wdowie pomoże też najlepszy przyjaciel Ryśka Mariusz Kwarc (Mariusz Krzemiński).

d3skidf

[

PAMIĘTACIE KASIĘ Z „13 POSTERUNKU”? ZOBACZCIE, JAK DZIŚ WYGLĄDA! SZOK! ]( http://aleseriale.pl/gid,9148,fototemat.html )
[

KONIEC JEST BLISKI? TWÓRCY „KLANU” PRZESADZILI! OTO DOWÓD! ]( http://aleseriale.pl/gid,9100,img,291225,fototemat.html )

d3skidf

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8815,img,284267,fototemat.html )
[

NIEGRZECZNA PRZESZŁOŚĆ POLSKICH GWIAZD. NIE WSTYDZIŁY SIĘ NAGOŚCI? ]( http://aleseriale.pl/gid,8877,img,285752,fototemat.html )

d3skidf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3skidf