Trwa ładowanie...

"Klan": co dalej z Bożenką? Agnieszka Kaczorowska wróciła na plan serialu

Share
"Klan": co dalej z Bożenką? Agnieszka Kaczorowska wróciła na plan serialu
Źródło: AKPA
d7q0xik

Agnieszka Kaczorowska zyskała sławę dzięki roli w serialu "Klan". Zamiast na planie, ostatnie tygodnie spędzała na sali treningowej, gdzie wraz z Łukaszem Kadziewiczem przygotowywała się do występów w programie "Taniec z gwiazdami". Show dobiegło jednak końca, a aktorka ze swoim partnerem zajęła ostatecznie 2. miejsce. W rozmowie z dziennikarką Wirtualnej Polski gwiazda opowiedziała o powrocie do pracy. Przy okazji zdradziła, co spotka ekranową Bożenkę.

Odkąd aktorka zaczęła treningi do tanecznego show, grana przez nią bohaterka niemal zniknęła z hitu Jedynki. Córka Lubiczów rozpoczęła karierę modelki i wyjechała do Chin. Ulubienica widzów nie pojawiała się na ekranie przez wiele odcinków, a gdy w końcu wróciła z wojaży, nie zagościła długo w domu.

d7q0xik

Po azjatyckiej wyprawie przyszedł czas na Norwegię. Chociaż modeling miał być dla Bożenki tylko dorywczym zajęciem, stał się jej stałą pracą. Czy teraz się to zmieni?

Jeżeli jesteście ciekawi, jakie zmiany czekają Lubiczównę, zobaczcie zamieszczoną powyżej rozmowę z Agnieszką Kaczorowską.

d7q0xik

Podziel się opinią

Share
d7q0xik
d7q0xik