"Klan": co dalej z Bożenką? Agnieszka Kaczorowska wróciła na plan serialu

"Klan": co dalej z Bożenką? Agnieszka Kaczorowska wróciła na plan serialu
Źródło zdjęć: © AKPA

25.11.2015 17:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agnieszka Kaczorowska zyskała sławę dzięki roli w serialu "Klan". Zamiast na planie, ostatnie tygodnie spędzała na sali treningowej, gdzie wraz z Łukaszem Kadziewiczem przygotowywała się do występów w programie "Taniec z gwiazdami". Show dobiegło jednak końca, a aktorka ze swoim partnerem zajęła ostatecznie 2. miejsce. W rozmowie z dziennikarką Wirtualnej Polski gwiazda opowiedziała o powrocie do pracy. Przy okazji zdradziła, co spotka ekranową Bożenkę.

Odkąd aktorka zaczęła treningi do tanecznego show, grana przez nią bohaterka niemal zniknęła z hitu Jedynki. Córka Lubiczów rozpoczęła karierę modelki i wyjechała do Chin. Ulubienica widzów nie pojawiała się na ekranie przez wiele odcinków, a gdy w końcu wróciła z wojaży, nie zagościła długo w domu.

Po azjatyckiej wyprawie przyszedł czas na Norwegię. Chociaż modeling miał być dla Bożenki tylko dorywczym zajęciem, stał się jej stałą pracą. Czy teraz się to zmieni?

Jeżeli jesteście ciekawi, jakie zmiany czekają Lubiczównę, zobaczcie zamieszczoną powyżej rozmowę z Agnieszką Kaczorowską.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (11)
Zobacz także