Trwa ładowanie...
20-01-2017 16:46

"Klan": Anna Powierza obawia się debiutu teatralnego

Anna Powierza jeszcze w styczniu zadebiutuje na deskach warszawskiego Teatru Kamienica. Aktorka obawia się pierwszego spotkania z publicznością, ale jest pewna, że rola teatralna to duży postęp w jej karierze aktorskiej. Twierdzi też, że reżyser spektaklu Emilian Kamiński to jedna z ważniejszych osób, jakie spotkała na swojej drodze zawodowej.

d3fpd28
d3fpd28

Już 20 stycznia w Teatrze Kamienica odbędzie się premiera spektaklu „SPA, czyli Salon Ponętnych Alternatyw”. Jest to komedia na podstawie scenariusza Emiliana Kamińskiego i w jego reżyserii. Bohaterem sztuki jest Hubert, kierownik hotelu w Zakopanem, który przez kilka miesięcy przygotowuje się do przyjazdu tajemniczego Prezesa. Gdy wizyta dochodzi do skutku nic nie przebiega jednak zgodnie z planem.

– Nigdy nie grałam w teatrze, nie występowałam przed publicznością i nie mam pojęcia, jak to będzie, czy będę miała tremę czy nie, czy spanikuję, czy wręcz odwrotnie. Nie mam bladego pojęcia, co się wydarzy i nie ukrywam, boję się tego strasznie – powiedziała Powierza agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Gwiazda twierdzi, że jej rola jest dość wymagająca, nie tylko aktorsko, lecz także kondycyjnie. Jest to młoda, żywiołowa, pełna energii dziewczyna, która cały czas pozostaje w ruchu i przemieszcza się po scenie. W efekcie każda próba kończy się dla Anny Powierzy zadyszką, mimo że aktorka intensywnie uprawia sporty takie jak bieganie i jazda konna.

– Trochę się śmieję, że grając tę rolę, to ja będę już miała lekki trening kondycyjny zaliczony – mówi gwiazda.

d3fpd28

Oprócz Anny Powierzy w obsadzie spektaklu znaleźli się Paulina Holtz, Joanna Opozda, Arkadiusz Janiczek, Piotr Ligienza, Jacek Rozenek i Piotr Skarga. Gwiazda serialu „Klan” twierdzi, że ma ogromne szczęście, mogąc pracować z tej klasy aktorami. Zapewnia też, że wszyscy pomagają jej uporać się z tremą oraz zaaklimatyzować się w nowym dla niej środowisku teatralnym. Jakie szczegółyspektaklu jeszcze zdradziła? Dowiecie się z powyższego wideo.

d3fpd28
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3fpd28