Trwa ładowanie...
d2m1w51

"Klan": Agnieszka Kaczorowska o ciążowym brzuszku w hicie TVP

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Klan": Agnieszka Kaczorowska o ciążowym brzuszku w hicie TVP
(Wp.pl)
d2m1w51

Agnieszka Kaczorowska już od 17 lat wciela się w postać Bożenki z "Klanu". Wraz z graną przez siebie bohaterką dorastała na oczach widzów. Urocza dziewczynka jest już kobietą. Ba! Niedługo na ekranie zostanie mamą. W rozmowie z dziennikarką Wirtualnej Polski aktorka zdradziła, kiedy przed kamerami powita na świecie swoje pierwsze dziecko.

Odkąd Miłosz i Bożenka wzięli ślub, marzyli o powiększeniu rodziny. Ich pragnienia musiały zejść na dalszy plan, gdy córka Lubiczów zaczęła karierę jako modelka. Dziewczyna radziła sobie tak dobrze, że postanowiła rozwijać swój talent i prezentować swoje umiejętności nie tylko przed obiektywami aparatów, ale także kamer. Tak została aktorką.

Gdy wydawało się, że praca stała się najważniejsza w życiu Bożenki, ta oświadczyła, że... spodziewa się dziecka! Już po wakacjach bohaterka wyraźnie się zaokrągli, a widzowie zobaczą wcielającą się w jej rolę Agnieszkę Kaczorowską z ciążowym brzuszkiem.

d2m1w51

Jeżeli jesteście ciekawi, jak gwiazda przygotowuje się do zostania mamą, obejrzyjcie zamieszczony powyżej klip z prezentacji nowej kolekcji marki Deichmann. Kiedy serialowa Bożenka urodzi dziecko?

d2m1w51

Podziel się opinią

Share
d2m1w51
d2m1w51