Trwa ładowanie...
14-01-2016 11:47

"Klan": Agnieszka Kaczorowska na wojennej ścieżce z Anną Matysiak?

"Klan": Agnieszka Kaczorowska na wojennej ścieżce z Anną Matysiak?Źródło: AKPA
d2xedwm
d2xedwm

Odkąd dołączyła do ekipy "Tańca z gwiazdami", Agnieszka Kaczorowska jest jedną z najbardziej rozchwytywanych artystek. Jej nazwisko nie znika z pierwszych stron kolorowej prasy. Ostatnio głośno zrobiło się o nie najlepszych relacjach sławnej tancerki z koleżanką po fachu - Anną Matysiak. Czy gwiazdy "Klanu" rzeczywiście nie potrafią dojść do porozumienia? W rozmowie z dziennikarką Wirtualnej Polski aktorki skomentowały sensacyjne doniesienia na swój temat.

Plotkarskie media donosiły niedawno o zmianach, jakie szykują się w hicie TVP. Mówiło się, że twórcy postanowili ograniczyć rolę Bożenki na rzecz Ramony - bohaterki, która coraz częściej pojawia się na ekranie. Ukochana Jaśka miała zająć miejsce córki Ryśka i Grażynki. A to podobno zdenerwowało Agnieszkę Kaczorowską. Aktorka była zawiedziona, że scenarzyści nie przygotowali dla niej nic specjalnego.

Tymczasem Anna Matysiak nie tylko dzięki roli w "Klanie", ale też występowi w "Listach do M. 2", znalazła się w samym centrum zainteresowania. Zaczęła regularnie bywać na salonach, a to, według doniesień, zaczęło przeszkadzać serialowej Bożence. Mówiło się, że Kaczorowska jest zazdrosna o rywalkę. Obawiała się ponoć, że koleżanka przyćmi ją i wygryzie z hitu TVP.

d2xedwm

W sieci huczało od plotek o sporze między artystkami. Czy gwiazdy "Klanu" rzeczywiście weszły na wojenną ścieżkę? Jeżeli jesteście ciekawi, co zdradziły nam aktorki, zobaczcie zamieszczone klipy i poznajcie wersje obu stron domniemanego konfliktu.

d2xedwm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2xedwm