Trwa ładowanie...
dez88nj

Kit Harington i Rose Leslie wzięli ślub. Z "Gry o tron" do ołtarza!

Jon Snow już nie jest do wzięcia. Przynajmniej w życiu prywatnym. Aktor ożenił się z koleżanką z planu kultowego serialu. Zakochani pobrali się 23 czerwca w Szkocji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kit Harington i Rose Leslie są już małżeństwem
Kit Harington i Rose Leslie są już małżeństwem (East News)
dez88nj

Państwo młodzi wyglądali przepięknie. Kit wystąpił w eleganckim fraku, kremowej kamizelce i szarych spodniach w prążki. Do tego miał czarny krawat. Uroku dodawały mu półdługie loki, których nie mógł się pozbyć ze względu na swoją rolę w "Grze o tron".

Rose przyciągała wszystkie spojrzenia ubrana w koronkową suknię. Choć kreacja okrywała ją od stóp do głów, dzięki ażurom i prześwitom, prezentowała się lekko. Serialowa Ygritte nie odsłoniła ani dekoltu, ani ramion. Do sukni dobrała długi welon, wianek ze świeżych kwiatów i jasny bukiecik. Była uroczą, romantyczną panną młodą.

Na przyjęciu nie mogło zabraknąć przyjaciół gwiazd, z którymi zżyli się na planie hitu. Kita i Rose w ich wielkim dniu wpierali Peter Dinklage i Emilia Clarke. "Matka Smoków" na ślub wybrała skromną, wzorzystą sukienkę, na którą zarzuciła różowy płaszcz. Odważniej ubrały się Sophie Turner i Maisie Williams.

Fani "Gry o tron" na pewno są zachwyceni ślubem aktorów, którzy w serialu grali kochanków. Małżonkowie poznali się w 2012 roku na planie hitu. Od tamtej pory byli nierozłączni, a we wrześniu 2017 roku Kit poprosił Rose o rękę. Zakochani czekali z uroczystością zaślubin tylko 9 miesięcy. Ceremonia odbyła się w rodzinnych stronach aktorki, warto dodać, że w zamku (!), który należy do rodziny Leslie od 900 lat.

dez88nj

Aktorzy z "Gry o tron" absolutnie nie mogli pobrać się w innym miejscu.

dez88nj

Podziel się opinią

Share

dez88nj

dez88nj