Trwa ładowanie...
d446uro

Kit Harington i Rose Leslie biorą ślub. Gwiazdy "Gry o tron" ujawniły datę uroczystości

To już pewne. Odtwórcy ról Jona Snowa i Ygritte już niebawem powiedzą sobie "tak". Gwiazdorska para stanie na ślubnym kobiercu za niecały miesiąc.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Kit Harington i Rose Leslie będą małżeństwem
Kit Harington i Rose Leslie będą małżeństwem (East News)
d446uro

Kit Harington i Rose Leslie poznali się w 2012 r., właśnie na planie "Gry o tron". Uczucie połączyło najpierw ich bohaterów, a potem ich samych. Choć miłosny wątek Lorda Dowódcy i wojowniczki, przedstawicielki wolnych ludzi zza muru dość szybko się skończył, a Yrgitte zginęła w serialu, fotoreporterzy szybko wyłapali, że para spotyka się… poza planem.

kit harington,rose leslie East News
kit harington,rose leslie (East News)

Zaczęło się od niezobowiązujących spacerów i ukradkowych gestów. W końcu oboje przestali się kryć z uczuciem i zaczęli pojawiać razem na oficjalnych imprezach. Chętniej opowiadali też o swoim związku w wywiadach. Serialowy Jon Snow przyznał, że łatwo było się zakochać w Leslie. – Jeśli ktoś bardzo ci się podoba, a potem scenariusz przewiduje ci z tą osobą miłosny wątek, to zakochać się jest bardzo łatwo – mówił w jednym z wywiadów.

d446uro

Zobacz też: Gwiazdor "Gry o tron": Mam rodzinę w Polsce. Warszawa mnie zaskoczyła

Zakochani udowodnili, że mają wobec siebie poważne zamiary. We wrześniu ubiegłego roku media obiegła wieść, że Kit oświadczył się Rose. To jednak niejedyne wspaniałe wieści, którymi podzieliła się para. Jak się okazuje, już za niespełna miesiąc aktorzy powiedzą sobie "tak". Według BBC, datę ślubu, 23 czerwca, zarejestrowali już w urzędzie w Huntly, w hrabstwie Aberdeen.

   East News
(East News)

Warto przypomnieć, że Rose pochodzi ze szkockiego szlacheckiego rodu. Jej ojciec, Seb Leslie posiada zamek w West Garioch i jak podaje "Cosmopolitan", właśnie tam odbędzie się wesele gwiazdorskiej pary. Co ciekawe, ojciec Kita Haringtona, sir David Hariington nosi tytuł angielskiego baroneta. Nie da się ukryć, to będzie wydarzenie na miarę "royal wedding"!

d446uro

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d446uro

Podziel się opinią

Share
d446uro
d446uro