Trwa ładowanie...

Kinowy maraton z doktorem Housem

Share
Kinowy maraton z doktorem Housem
Źródło: Fox Broadcasting Co
d1qnf90

W dziesięciu miastach Polski odbędzie się maraton z serialem "Dr House". Nocny seans złożony będzie z wybranych odcinków sezonu drugiego.

Serial "Dr HouseHouse" określany jest przez widzów i krytyków, jako inteligentny i prowokacyjny dramat obyczajowy – i nie można nie przyznać temu racji. Na ekranie obok Hugh Laurie występują gwiazdy pierwszej wielkości, które towarzyszą oryginalnej obsadzie serii, takie jak: Sel Ward, Ron Livingston, LL Cool J i Cynthia Nixon.

Dr House to wyjątkowy, uwielbiany przez publiczność serial, który w Polsce zdążył już zasłużyć na miano kultowego. Akcja rozgrywa się w amerykańskim szpitalu Princeton-Plainsboro na oddziale eufemistycznie mówiąc „trudnodiagnozowalnych” przypadków. Oddziałem zarządza ekscentryczny i genialny Gregory House. O serialu pojawiły się już publikacje naukowe nie tylko z zakresu filmoznawstwa, również etyki i filozofii.

d1qnf90

Trudno więc się dziwić, że gromadzi przed małym ekranem zarówno zwyczajnych pożeraczy programu telewizyjnego, jak i środowiska medyczne i naukowe. Problemy diagnostyczne nie są jedynie tłem dla relacji głównych bohaterów, ale ważnym elementem akcji, a metody diagnozowania są często oryginalne i zaskakujące.

Nocny dyżur odbędzie się równolegle w 10 kinach sieci Helios 19 czerwca o godz. 22.00 i potrwa do rana.

Białystok Helios Alfa
Bielsko – Biała Kinoplex
Gdańsk Helios
Katowice Helios
Łódź Helios Bałtyk
Opole Helios
Rzeszów Helios
Szczecin Helios
Warszawa Femina
Wrocław Helios K. Wielkiego

Maraton towarzyszy wydaniu na DVD przez firmę 5-płytowego albumu z odcinkami drugiej serii serialu Dr House.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d1qnf90

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1qnf90
d1qnf90