Trwa ładowanie...
d4lohck

Kinga Rusin zbita z tropu. Mistrzowska odpowiedź prawnuka Kazimierza Górskiego na pytanie dziennikarki

Jednymi z gości w sobotnim wydaniu "Dzień Dobry TVN" byli syn i prawnuk legendarnego trenera Kazimierza Górskiego. Kiedy Kinga Rusin zadawała pierwsze pytanie, z pewnością nie spodziewała się takiej odpowiedzi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Kinga Rusin
Kinga Rusin (Instagram.com)
d4lohck

Po piątkowym meczu towarzyskim Polska-Chile, który zakończył się remisem w programie śniadaniowym pojawili się Dariusz Górski i Kazimierz Górski-Biały. Kinga Rusin zaczęła rozmowę od pytania o to, czy w ogóle oglądali mecz i jak ich wrażenia. Panowie przyznali, że kibicowali Polakom, ale transmisję oglądali osobno.

ZOBACZ TAKŻE: Kazimierz Górski. Historie prawdziwe i niestworzone

Potem prezenterka postanowiła podpytać dziesięciolatka, co na temat meczu powiedziałby jego pradziadek. Odpowiedź chłopca była mistrzowska.

d4lohck

- Nie mam pojęcia, bo go nigdy nie poznałem - oznajmił Kazimierz Górski-Biały.

Okazuje się, że chłopiec też złapał piłkarskiego bakcyla. Obecnie gra na pozycji bramkarza.

Polska reprezentacja pod wodzą Kazimierza Górskiego odnosiła spektakularne sukcesy. Piłkarze wywalczyli mistrzostwo olimpijskie w 1972 r. i srebrny medial Igrzysk Olimpijskich w 1976 r. Wcześniej, w 1974 r., reprezentacja zajęła trzecie miejsce na mistrzostwach świata w RFN. Kazimierz Górski zmarł 23 maja 2006 r. w wieku 85 lat.

    PAP
(PAP, Fot: Przemek Wierzchowski)
icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d4lohck

Podziel się opinią

Share
d4lohck
d4lohck