Trwa ładowanie...
02-11-2009 09:48

Kinga Rusin przegrała - powstanie serial o agencie Tomku

Share
Kinga Rusin przegrała - powstanie serial o agencie Tomku
d3qmq38

Jak burza przeszedł przez świat polityki i show biznesu, zostawiając za sobą pożogę, płacz i ślady po kajdankach. Przez agenta Tomka, bo to o nim mowa, problemy ma też piękna gwiazda TVN-u, Kinga Rusin.

Wiadomo, że agent Tomek swoje pułapki w świecie polskiej rozrywki chciał pozostawić poprzez znajomości zawarte w czasie robienia interesów z Weroniką Marczuk-Pazurą. Z naszych informacji wynika, że udało mu się to średnio, bo większość celebrytów reagowała na agenta Małeckiego tak jak Michał Piróg. Ale...

Ale zamieszanie wokół tajnego funkcjonariusza CBA zaszkodziło nie tylko Marczuk-Pazurze. Problemy przez niego ma również Kinga Rusin, która kilka miesięcy temu złożyła w TVN projekt swojego scenariusza i z utęsknieniem czekała na jego kolaudację przez osoby decyzyjne w stacji. Tymczasem...

d3qmq38

Tymczasem w TVN tematem numer jeden stał się agent Tomek, a właściwie serial o jego losach, który miałby powstać w szybkim czasie. Tym samym scenariusz Rusin na razie nie jest brany pod uwagę i spadł na koniec kolejki oczekujących. - Wszystkie scenariusze przedstawione TVN-owi poszły do kąta. Teraz wszyscy scenarzyści dosłownie prześcigają się w tworzeniu serialu opartego na historii o agencie Tomaszu. Zdają sobie sprawę, że to jest gorący temat i gwarancja sukcesu - powiedziała Kinga w rozmowie z eFakt.pl.

Temat rzeczywiście gorący. A czy gwarancja sukcesu? Nam się wydaje, że gwarancją sukcesu to byłby serial by Kinga Rusin. W końcu czego Kingunia się nie dotknie, zamienia w złoto.

d3qmq38

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3qmq38