Trwa ładowanie...

Kinga Rusin: niczego już nie chcę od życia

Share
Kinga Rusin: niczego już nie chcę od życiaŹródło: AKPA
d3ypwem

[

]( http://www.fakt.pl )
Niedługo skończy czterdzieści lat. Ale ta magiczna liczba nie robi na niej żadnego wrażenia. Kinga Rusin uważa się za osobę spełnioną – zawodowo i prywatnie.

d3ypwem

Kinga Rusin uważa się za osobę spełnioną – zawodowo i prywatnie. Prezenterka nigdy też nie czuła się tak szczęśliwa. I zdradziła nam, że właśnie dlatego w swoim życiu już niczego więcej nie potrzebuje!

Już za kilka dni gwiazda TVN wyprawi imprezę urodzinową. I jest w szampańskim nastroju.

– Jakich prezentów oczekuję od gości? Żadnych – odpowiada pani Kinga na pytanie Faktu. – Nie oczekuję już nic od życia ani od nikogo. Jestem osobą spełnioną, a czterdzieste urodziny nie różnią się niczym od poprzednich urodzin – dodaje dobitnie Rusin.

Ma do takiej oceny pełne prawo. Od kilku sezonów jest jedną z najpopularniejszych prezenterek programu „Dzień Dobry TVN”, a oprócz tego została jurorką show „You can dance”. Jakby tych sukcesów było mało, Kinga ma prężnie prosperującą firmę, a jej kosmetyki można dostać już nie tylko w Polsce, ale również w innych częściach Europy. Do tego jej książka „Co z tym życiem?” sprzedaje się bardzo dobrze, a dziennikarka planuje już napisanie następnej. Nic więc dziwnego, że ta silna kobieta czuje się w pełni zadowolona ze swojego życia.

d3ypwem

Nie musi także utrzymywać niepotrzebnych znajomości. Dlatego na nadchodzących urodzinach pojawią się tylko zaufane osoby. – To będzie w stu procentach moja prywatna impreza – mówi nam pani Kinga. – Nie będę wzorem innych robić imprezy ze sponsorami i z tłumami dziennikarzy. Nie chcę także żadnych znanych osób. Oczywiście zaprosiłam najbliższych przyjaciół, czyli Michał Piróg i Bartka Węglarczyka – zdradza Kinga Rusin.

U boku dziennikarki nie ma w tej chwili mężczyzny. Ale jej to nie przeszkadza i jest szczęśliwa, czy się to komuś podoba, czy nie.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Papierska będzie pracowała w Japonii?!

d3ypwem

Zobacz także:

Teraz mam swój czas

[

Gwiazda na wizji poszła do łóżka z ochroniarzem! ]( http://teleshow.pl/gid,13142363,img,13142390,kat,1024839,title,Kim-Kardashian-przekroczyla-kolejna-granice,galeria.html )
[

Dramat jurorki Mam talent. Straciła dziecko! ]( http://teleshow.pl/gid,13107372,img,13107433,kat,1024839,title,Dramat-jurorki-Mam-talent-Stracila-dziecko,galeria.html )
[

Gwiazdy „Słonecznego patrolu” dziś. Jak wyglądają? ]( http://teleshow.wp.pl/jak-dzis-wygladaja-gwiazdy-slonecznego-patrolu-6026603162764417g )
[

Najlepsze prostytutki w Hollywood ]( http://film.wp.pl/nierzadnice-hollywood-6025275877319297g )

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d3ypwem

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ypwem
d3ypwem