Trwa ładowanie...
d1zqhvl
d1zqhvl

[

]( http://www.fakt.pl )
* Już wiosną na ekrany naszych telewizorów wróci przebojowy show "You can dance". Od jakiegoś też czasu pojawiają się spekulacje, że tym razem na wizji zobaczymy nie trzech, tylko czterech jurorów. Czy obok Kingi Rusin (40 l.), Agustina Egurroli (44 l.) i Michała Piróga (31 l.) pojawi się w tanecznym show ktoś nowy?*

Wczoraj na naszych łamach Agustin Egurrola przyznał, że pomysł z czwórką jurorów podobałby mu się i chętnie widziałby w programie jego byłą jurorkę Weronikę Marczuk (40 l.). Czy tak się stanie, to na razie tajemnica produkcji, jednak z pewnością show stałoby się jeszcze ciekawsze.

d1zqhvl

Zwłaszcza, że w programie Weronika Marczuk mogłaby zasiąść u boku swojej przyjaciółki, Kingi Rusin. Piękna dziennikarka do rewelacji o rozszerzeniu jurorskiego składu podchodzi jednak z dużym spokojem. – Nic nie wiem o czwartym jurorze – mówi Rusin w rozmowie z nami.

Kinga Rusin, która zaczynała jako prowadząca show, do jego jury weszła przebojem, wnosząc nową jakość i sprawiając, że program jest jeszcze ciekawszy. Z pewnością udział w show Weroniki również dołożyłby coś nowego. Już sam fakt, że przeciwko dwóm mocnym mężczyznom stanęłyby dwie zdecydowane kobiety, byłby intrygujący. Czy tak się stanie? Dowiemy się wkrótce.

(fot. newspix.pl)
Źródło: (fot. newspix.pl)

Kinga Rusin boi się konkurencji?

d1zqhvl

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Oto syn Kayah

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d1zqhvl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1zqhvl