Trwa ładowanie...

Kinga Rusin kusi fanów w bikini i pyta o radę. Co na to internauci?

Kinga Rusin ma dobry kontakt z publicznością, co szczególnie widać w serwisach społecznościowych. Jej profile są pełne zdjęć, które wprawiają w zachwyt fanów. Ostatnio udostępniła odważne zdjęcia w bikini i poprosiła o opinię. Co na to fani?

Share
Kinga Rusin kusi fanów w bikini i pyta o radę. Co na to internauci?
Źródło: Instagram.com
d3u87l3

Fotosy w skąpych strojach u Rusin to nie nowość, choć za każdym razem imponuje szczupłą, wypracowaną sylwetką. Zdjęcie w bikini fani mogli zobaczyć także chociażby w magazynie "Be Active". Teraz nadarza się ku temu kolejna okazja. Rusin kokieteryjnie pochwaliła się, że znów znajdzie się na okładce, ale fotka, którą pokazała na Instagramie ma służyć nie temu, żeby fani ją komplementowali, ale... jej doradzili.

Uwaga! Potrzebuję Waszej opinii. Wydawnictwo zaproponowało mi dwa zdjęcia do wyboru na okładkę 3. już rozszerzonej, wiosennej edycji mojego EKOPORADNIKA (z dodatkowym rozdziałem o tym jak odzyskać formę po zimie). Sama nie wiem... A które zdjęcie Wy byście wybrali? – zapytała fanów (zachowano oryginalną pisownię).

d3u87l3

Nietrudno się domyślić, że szybko pod zdjęciem pojawiło się sporo komplementów. Jeśli jednak chodzi o decyzję, to wydaje się, że większość internatutów poleca wybór zdjęcia po prawej na okładkę. A wy, co sądzicie? Na którym ze zdjęć wypadła lepiej?

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

Zobacz także: Kinga Rusin szczerze o hejcie i swoich córkach

d3u87l3

Podziel się opinią

Share
d3u87l3
d3u87l3