Trwa ładowanie...

Kinga Rusin kupuje auto z TVN Turbo

Share
Kinga Rusin kupuje auto z TVN Turbo
Źródło: tvn turbo, Fot: tvn turbo
d3iygn9

Już w sobotę, 26 grudnia, na antenie TVN Turbo, widzowie będą mieli okazję zobaczyć Kingę Rusin. Na oczach widzów znana prezenterka TVN, dokona zakupu nowego samochodu. Pomoże jej w tym Adam Kornacki, prowadzący magazyn „Zakup kontrolowany”. Szczegóły tego wydarzenia, już niebawem!

Kinga Rusin, prowadząca programy „Dzień Dobry TVN” a także „You Can Dance”, będzie gościem magazynu motoryzacyjnego „Zakup Kontrolowany” na antenie TVN Turbo. W wyborze nowego auta pomoże jej Adam Kornacki.

Kinga Rusin zmierzy się z czterema specjalnie dla niej wyselekcjonowanymi samochodami. Czy okaże się królową kierownicy? Gwiazda zasiądzie za kółkiem Lexusa RX450h, Volvo XC60, Jaguara XS a także Audi A6.

d3iygn9

Podczas testów głównym kryterium wyboru okażą się komfort i cicha jazda a także automatyczna skrzynia biegów. Prezenterka testować będzie samochody zarówno na placu jak i podczas jazdy po mieście. W którym z aut Kinga Rusin będzie czuła się najlepiej i najwygodniej? Którym już wkrótce wyruszy na warszawskie ulice?

Widzowie TVN Turbo przekonają się podczas świątecznego wydania programu „Zakup Kontrolowany”, w sobotę, 26 grudnia, o godzinie 10.00, w TVN Turbo.

d3iygn9

Podziel się opinią

Share
d3iygn9
d3iygn9