Kim Kardashian promuje kolejny sezon reality show. Tym razem nago

17.03.2015 12:13, aktual.: 17.03.2015 14:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jak to mówią specjaliści od marketingu, seks sprzeda wszystko. Kardashianowie zdają się być wierni temu przekonaniu i zapewne dlatego zdecydowali się właśnie na taką formę promocji, choć - co warto podkreślić - nieoficjalną i prowadzoną tylko w internecie.
Podczas gdy emitująca show stacja E! reklamuje program "przyzwoitymi spotami" (jeden z nich publikujemy), po sieci hula zupełnie inne nagranie z nagą Kim w roli głównej. Na filmiku widzimy, jak gwiazda pozuje w rozbieranej sesji zdjęciowej, zakrywając piersi jedynie rękoma. Potem tłumaczy, że chce w ten sposób uwiecznić swoje ciało, zanim zmieni je ciąża.

Zdaniem wielu internautów najbardziej zaskakujące jest jednak nie to, że Kim po raz kolejny można zobaczyć nago, lecz fakt, że ten właśnie spot rozpowszechniła w sieci matka gwiazdy. To właśnie Kristen Jenner zamieściła go na swoim profilu na Instagramie, dając tym samym początek tej niebywałej kampanii.
Biorąc jednak pod uwagę fakt, jak daleko, dla zapewnienia sobie i rodzinie rozgłosu, jest w stanie się posunąć Jenner, nie powinniśmy być tym faktem zaskoczeni.

Poniżej prezentujemy kadry z nieoficjalnego filmiku promującego reality show.

Obraz
© (fot. kadr z YouTube)
Obraz
© (fot. kadr z YouTube)
Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także