Trwa ładowanie...

Kim Kardashian chce zostać prawniczką. Podeszła do sprawy ambitnie

Kim Kardashian nie ma zamiaru spoczywać na laurach i wieść życia celebrytki. Chce pomagać innym… jako prawniczka. Podjęła już w tym kierunku kroki i odnosi pierwsze sukcesy.
Share
Kim Kardashian
Kim KardashianŹródło: Getty Images
d2pbn16

Kim Kardashian od dłuższego czasu angażuje się społecznie. Udowadnia tym samym, że nie chce być postrzegana jako celebrytka, która ma niewiele do zaoferowania poza opowiadaniem o swoim życiu w popularnym programie. Pokazała więc, że potrafi walczyć nie tylko o siebie i bliskich, ale też o innych.

Kardashian już jakiś czas temu zaczęła angażować się w temacie więziennictwa. Przypomnijmy, że zaangażowała się w pomoc osadzonym w amerykańskich więzieniach. Kim i jej zespół prawników od ponad trzech miesięcy pracowali nad tym, by pomóc odzyskać wolność 17 więźniom. Każdy z nich odsiadywał wyrok bez prawa do wcześniejszego zwolnienia warunkowego. Karę odbywali za przestępstwa narkotykowe niższego szczebla. Celebrytka angażowała się też w akcję m.in. pomocy znalezienia pracy dla byłych więźniów.

Zobacz wideo: Jak zmieniały się siostry Kardashian?

To jednak nie wszystko. Tematyka prawnicza niewątpliwie pochłonęła ją na tyle, że postanowiła ją zgłębić na poziomie akademickim. Co więcej, w 20. sezonie "Z kamerą u Kardashianów" wyjawiła nawet, że przygotowuje się do egzaminu dla studentów pierwszego roku prawa. Chodziło oczywiście o test, który muszą zdać adepci prawa, by w ogóle móc podjąć naukę na uczelni. Z programu nie było jednak wiadomo, jak celebrytka poradziła sobie z wyzwaniem.

d2pbn16

Z wpisów, jakie zamieściła na Twitterze, można jednak wywnioskować, że egzamin został przez nią zaliczony. "Spędziłam mnóstwo godzin na nauce, ale było warto!", pisze w sieci. To jednak dopiero pierwszy krok w jej drodze do celu i można potraktować go w zasadzie jako próbny. Kolejny egzamin, jak donosi serwis PopSugar, czeka ją jeszcze w 2022 r.

Niemniej Kardashian może się już pochwalić sukcesami i to nie tylko w kwestii zdanych egzaminów. Celebrytka już od czterech lat współpracuje z jedną z firm prawniczych w San Francisco. Kto wie, być może w przyszłości postanowi działać już samodzielnie jako pełnoprawna pani adwokat?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2pbn16

Podziel się opinią

Share
d2pbn16
d2pbn16