WAŻNE
TERAZ

Trump zaprosił Nawrockiego. Jest oficjalny termin

Kim jest żona Cejrowskiego? Dzieli ich duża różnica wieku

Wojciech Cejrowski jest w związku małżeńskim z Joanną Najfeld. Dziennikarz niechętnie pokazuje się z nią publicznie. Kim jest kobieta?

Wojciech Cejrowski to postać znana i zarazem kontrowersyjnaWojciech Cejrowski to postać znana i zarazem kontrowersyjna
Źródło zdjęć: © Licencjodawca

/ 3Kim jest żona Cejrowskiego? Dzieli ich duża różnica wieku

Wojciech Cejrowski to postać znana i zarazem kontrowersyjna
Wojciech Cejrowski to postać znana i zarazem kontrowersyjna © Licencjodawca

Wojciecha Cejrowskiego raczej nie trzeba przedstawiać. Karierę medialną rozpoczął w 1992 r. u boku Wojciecha Manna w programie "Non Stop Kolor" w TVP2. Pierwszą popularność uzyskał za sprawą "WC Kwadrans", który emitowano w Jedynce w latach 1994-1996. Na początku XXI wieku związał się z Polsatem, gdzie prowadził m.in. "Z kamerą wśród ludzi". W 2006 r. zasiadał z kolei w jury programu "Supertalent" w TVP2.

Najbardziej znanym programem Cejrowskiego jest "Boso przez świat", który od 2007 do 2009 roku był emitowany w TVP. Po chwilowym zdjęciu z powodu wystąpienia dziennikarza w spotach wyborczych Prawicy Rzeczypospolitej, powrócił na antenę i był nadawany do 2011 r.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Widzowie o wysokich zarobkach w TVP. "Za propagandę się płaci"

W TVP za czasów rządów PiS pojawiał się m.in. w "Minęła dwudziesta". W 2021 r. powrócił po 10 latach przerwy z "Boso przez świat".

Nie wszyscy mogą wiedzieć, że życie uczuciowe Cejrowskiego było przez długi czas nie mniej zawiłe niż jego kariera telewizyjna.

/ 3Pierwsza żona Cejrowskiego

Beata Pawlikowska i Wojciech Cejrowski byli małżeństwem
Beata Pawlikowska i Wojciech Cejrowski byli małżeństwem © AKPA

Znany ze swojego podróżowania po całym świecie oraz bardzo kontrowersyjnych poglądów sytuujących go w rejonach skrajnej prawicy, Cejrowski był żonaty z dziennikarką Beatą Pawlikowską, ale ich związek nie trwał zbyt długo. W 1996 r., czyli dwa lata po ślubie kościelnym z podróżniczką, Cejrowski deklarował, że jest kawalerem. W 2004 r. Pawlikowska informowała, że ich ślub kościelny został unieważniony.

"To był dziwny ślub. Zawarty w kościele, ale nie przekazany dalej do urzędu stanu cywilnego. To znaczy, że oficjalnie w polskich dokumentach jestem i zawsze byłam panną. Dlatego potem nie było rozwodu, a ślub został po prostu anulowany przez sąd biskupi. Dobrze, że tak się stało" – mówiła potem Pawlikowska.

W rozmowie z "Vivą!" szczerze opowiedziała o małżeństwie z Cejrowskim. - To nie był dobry związek. Nie lubiliśmy się, nie byliśmy przyjaciółmi - podkreśliła dziennikarka. - Ja nie lubiłam jego kontrowersyjnego programu w telewizji, bo kompletnie nie zgadzałam się z jego poglądami, on nie znosił moich książek, szczególnie tych o życiu. Walczyliśmy, trzaskaliśmy drzwiami, rozstawaliśmy się, wracaliśmy - wyjawiła.

Cejrowski jest obecnie w związku małżeńskim z Joanną Najfeld. Kim jest kobieta?

/ 3Żona Wojciecha Cejrowskiego

Joanna Najfeld, żona Wojciecha Cejrowskiego
Joanna Najfeld, żona Wojciecha Cejrowskiego © fot. Wykop

Cejrowski poślubił Najfeld w 2010 r. Kobieta jest o 17 lat młodsza od swojego partnera (Cejrowski ma 59 lat, Najfeld 42). Media donosiły, że para stanęła na ślubnym kobiercu w Pelpinie. Z kolei według rejestru ślubów stanu Teksas pobrała się także rok później w Dallas.

Najfeld to dziennikarka i działaczka katolicka. Ukończyła filologię angielską. Kobieta, tak jak zresztą jej mąż, dała się poznać jako osoba występująca w obronie katolickiej moralności. Jednak jej poglądy na aborcję, homoseksualizm i godność kobiety są krytykowane przez środowiska feministyczne i LGBT. Ona sama twierdzi, że jest feministką.

Joanna Najfeld określa się jako feministka
Joanna Najfeld określa się jako feministka © fot. YouTube

W 2006 r. była współorganizatorką kampanii przeciwko redakcji "Machiny", która na jednej z okładek magazynu umieściła twarz Madonny wklejoną do welonu Matki Boskiej Częstochowskiej.

Najfeld ma na koncie wydaną razem z Tomaszem Terlikowskim książkę "Agata. Anatomia manipulacji", dotyczącą przerwania ciąży przez czternastolatkę z Lublina.

Na początku poprzedniej dekady Najfeld ograniczyła swoją działalność w mediach. Najprawdopodobniej mieszka razem z mężem w Teksasie.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" rozmawiamy o serialach, które "ubito" zdecydowanie za wcześnie oraz wymieniamy te, które powinny pożegnać się z widzami już kilka sezonów temu. Możecie nas słuchać na Spotify, Apple Podcasts, YouTube oraz w AudioteceOpen FM.

Wybrane dla Ciebie

Orły 2025. Aż 11 statuetek dla jednego filmu
Orły 2025. Aż 11 statuetek dla jednego filmu
"Kulej. Dwie strony medalu" wybrany najlepszym filmem według użytkowników Wirtualnej Polski [RECENZJA]
"Kulej. Dwie strony medalu" wybrany najlepszym filmem według użytkowników Wirtualnej Polski [RECENZJA]
Powrócił po zwolnieniu z TVP. Nie traci nadziei
Powrócił po zwolnieniu z TVP. Nie traci nadziei
"Dzień Dobry TVN": Marcin Prokop w pojedynkę przywitał się z widzami. "Jedna osoba temu nie podoła"
"Dzień Dobry TVN": Marcin Prokop w pojedynkę przywitał się z widzami. "Jedna osoba temu nie podoła"
Będzie konkurencja dla TVP i TVN. Polsat szykuje śniadaniówkę
Będzie konkurencja dla TVP i TVN. Polsat szykuje śniadaniówkę
TV Republika znowu lepsza niż TVN24. "Powoli zaczynamy się przyzwyczajać"
TV Republika znowu lepsza niż TVN24. "Powoli zaczynamy się przyzwyczajać"
Katarzyna Kwiatkowska ma dużą tolerancję dla żartów. Ale jednej kategorii humoru nie znosi
Katarzyna Kwiatkowska ma dużą tolerancję dla żartów. Ale jednej kategorii humoru nie znosi
Niespodziewane zmiany w "Dzień Dobry TVN". Widzowie mogą być zaskoczeni
Niespodziewane zmiany w "Dzień Dobry TVN". Widzowie mogą być zaskoczeni
Anna z "Rolnik szuka żony" wróciła z synem do domu. Czekało ich piękne powitanie
Anna z "Rolnik szuka żony" wróciła z synem do domu. Czekało ich piękne powitanie
Koniec będzie szybszy, niż sądzili. Fani "M jak miłość" są wściekli
Koniec będzie szybszy, niż sądzili. Fani "M jak miłość" są wściekli
Michał Żebrowski o Jacku Kurskim w programie "Bez retuszu": "gangster medialny"
Michał Żebrowski o Jacku Kurskim w programie "Bez retuszu": "gangster medialny"
Absurdalna odpowiedź w "Jeden z dziesięciu". Internet ją zapamięta
Absurdalna odpowiedź w "Jeden z dziesięciu". Internet ją zapamięta