Kim jest Izabella Krzan? Wzbudza powszechny zachwyt internautów

Izabella Krzan w szybkim tempie robi karierę w TVP
Izabella Krzan w szybkim tempie robi karierę w TVP
Źródło zdjęć: © fot. AKPA
Kamil Dachnij

17.02.2021 13:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Izabella Krzan to jedna z młodych gwiazd TVP. W środę 17 lutego miała swój wielki dzień – wystąpiła u boku Tomasza Kammela w "Pytaniu na śniadanie", zastępując Marzenę Rogalską. Kariera Krzan rozwija się w błyskawicznym tempie.

Izabella Krzan w środowym wydaniu "Pytania na śniadanie" zastąpiła Marzenę Rogalską jednorazowo, ale wiele wskazuje na to, że może ona zagościć w tym programie na dłużej. Tym bardziej, że jej debiut w tej roli był pozbawiony wpadek. Jeszcze kilka lat temu mało kto mógł pomyśleć, że pochodząca z Olsztyna modelka zrobi taką karierę w Telewizji Polskiej.

Miss Polonia

Zanim jednak urodzona 14 lutego 1995 roku trafiła do telewizji, wcześniej uczestniczyła w konkursach piękności. Nic dziwnego – jej uroda i wzrost (ma 183 cm) predestynowały ją do zrobienia kariery w modelingu. Po raz pierwszy szerzej zwróciła uwagę na siebie w 2011 roku. To właśnie wtedy zdobyła tytuł Miss Nastolatek Warmii i Mazur. Trzy lata później została III Wicemiss Warmii i Mazur. W 2016 roku przyszedł jej największy sukces – wygrała konkurs piękności Miss Polonia. Następnie reprezentowała nasz kraj w konkursie Miss Universe 2016, który miał miejsce na Filipinach. Tu akurat skończyło się na niepowodzeniu – Krzan nie dostała się do finałowej trzynastki.

Pierwsze kroki w telewizji i szybka popularność

Na szczęście życie przygotowała dla Krzan miłą niespodziankę. W jednym z ostatnich wywiadów prezenterka powiedziała, że od dawna marzyła o pracy w telewizji. – Kiedy miałam 14, może 15 lat. Będąc nastolatką, oglądałam wybory Miss Polonia. Wiedziałam też, jakie kariery robiły później niektóre dziewczyny, które brały udział w tych konkursach. Zaczęło się to powoli układać w mojej głowie i stwierdziłam, że konkurs Miss Polonia może być dobrą trampoliną, furtką, która może otworzyć drzwi do świata telewizji – powiedziała w rozmowie z "Super Expressem". Dodała, że nie chodziło jej o pokazanie się czy konkurowanie z innymi dziewczynami.

Swoją szansę otrzymała w maju 2017 roku, gdy została prowadzącą cyklu reportaży "Lajk!", emitowanego w porannej audycji "Pytanie na śniadanie". Kilka tygodni później była już reporterką tego programu. Kolejny sukces przyszedł szybko – już 10 września została współprowadzącą "Koła fortuny". Jak w ogóle do tego doszło, że dostała się do TVP?

– Z ręką na sercu muszę przyznać, że to było dużym stopniu szczęście. Myślę, że to wszystko w jakiś sposób zostało trochę przeze mnie, że tak powiem, wymarzone, zwizualizowane, a trochę w jakiś sposób wymodlone – powiedziała tabloidowi.

Pojawienie się na antenie Telewizji Polskiej szybko przysporzyło jej fanów. Obecnie obserwuje ją 219 tys. osób na Instagramie. Wśród nich jest wielu mężczyzn, którzy nie kryją swojego zachwytu nad każdym zdjęciem odsłaniającym kawałek jej ciała. Młoda gwiazda TVP bez wątpienia nie może narzekać na brak adoratorów, ale od jakiegoś czasu jest zajęta – jej partner ma na imię Dominik i pochodzi z Warszawy. Wcześniej związana była z Michałem Filipem.

Kolejne sukcesy i debiut w nowej roli

Pierwsze kroki modelki w telewizji okazały się na tyle udane, że uzyskała nominację do nagrody w plebiscycie "Gwiazdy Plejady", w kategorii "debiut roku". Później przyszły kolejne przedsięwzięcia – współprowadziła imprezy sylwestrowe organizowane przez TVP2 w 2017, 2018 i 2020 r. U boku Macieja Kurzajewskiego pojawiła się jesienią 2019 roku we wznowionym programie "Czar par".

Ostatnio dowiedzieliśmy się także, że Krzan zadebiutowała w nowej roli – zaśpiewała w programie "Jaka to melodia?". Kto wie, być może prezenterka będzie częściej to robić w przyszłości. Teraz rzecz jasna głównym pytaniem będzie to, czy włodarze TVP zdecydują się na nią jako współprowadzącą "Pytania na śniadanie" z Tomaszem Kammelem u boku. Trzeba oddać, że 26-latka nieustannie pnie się po szczeblach kariery.

Na koniec warto wspomnieć coś, o czym zapewne mało osób wie. Krzan studiowała w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie i zrobiła licencjat z ekonomii. W rozmowie z "Plejadą" przyznała, że nie było jej łatwo pogodzić studia z obowiązkami związanymi z Miss Polonia. Miała w planach też studia magisterskie, ale w natłoku dziennikarskich obowiązków może mieć problem, by dokończyć edukację.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także