Kiedyś TVP, teraz remonty. Jak dziś wygląda życie Krzysztofa Ziemca?

Krzysztof Ziemiec: "Jestem na robocie"
Krzysztof Ziemiec: "Jestem na robocie"
Źródło zdjęć: © AKPA
Przemek Gulda

26.04.2024 16:12, aktual.: 26.04.2024 16:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Krzysztof Ziemiec bawi się z osobami obserwującymi go w Internecie w grę: "straciłem stanowisko w mediach, muszę pracować fizycznie". Wirtualnej Polsce tłumaczy: "od tygodnia prowadzę remont".

Zamieszanie zaczęło się kilka dni temu, kiedy znany dziennikarz telewizyjny i radiowy Krzysztof Ziemiec opublikował w Internecie swoje zdjęcie. Nieco zaskakujące - tym razem nie jest, jak zwykle na ekranie, w nienagannym garniturze, ale w t-shircie. W ręku ma wałek, którym maluje ścianę.

Bardzo szybko wśród osób komentujących jego wpis pojawiła się na poły żartobliwa narracja o tym, że Ziemiec stracił stanowisko w mediach i dziś musiał się podjąć pracy fizycznej, być może na budowie, być może poza Polską - anonimowa osoba sugerowała nawet wprost, że zdjęcie dostało zrobione w Irlandii. Ziemiec nie zdementował tej plotki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Mało tego: wyraźnie wszedł w tę grę i bawi się z internautami i internautkami. Pisze komentarze, które nie podważają tej wersji, w podobnym tonie wypowiedział się też dla serwisu Wirtualnemedia.pl: "Przebywam teraz w pracy. Wrócę po majówce. Jestem na robocie, efekty będą mam nadzieję pozytywne".

"Aktualnie remontuję, maluję, dużo też spaceruję"

Wirtualna Polska postanowiła sprawdzić, czy dziennikarz po zapytaniu go o zdjęcie z wałkiem nadal będzie podbijał bębenek "bycia na robocie". Zapytany o swoją obecną sytuację zawodową, określił ją jako "świetną". Dodał też: "aktualnie remontuję, maluję, dużo też spaceruję". Nie odpowiedział jednak na pytanie precyzujące, co dokładnie remontuje.

- Remont prowadzę od tygodnia - stwierdził. - Z obserwatorami w mediach społecznościowych podzieliłem się tylko niewielkim jego wycinkiem, ale (…) zainteresowanie [sprawą] każe mi się zastanowić, czy nie powinienem udostępnić więcej zdjęć. Przemyślę to jeszcze. Zachęcam zatem do śledzenia moich profili.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" pochylamy się nad "Mocnym tematem" Netfliksa, załamujemy ręce nad szokującą decyzją Disney+, rzucamy okiem na "Nową konstelację" i jedziemy do Włoch z "Ripleyem". Znajdź nas na Spotify, Apple Podcasts, YouTube, w Audiotece czy Open FM. Możesz też posłuchać poniżej:

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (78)
Zobacz także