Trwa ładowanie...

Kiedy spojrzała w lustro, nie mogła uwierzyć. Niezwykła metamorfoza

Przed nami pierwszy odcinek nowego show Telewizji WP, w którym zwykli ludzie przechodzić będą niezwykłe metamorfozy. Troje prowadzących oraz specjaliści z renomowanej kliniki medycyny estetycznej już od 17 lutego zaczną odmieniać życie chętnym uczestniczkom i uczestnikom w programie "Daj się odmienić".

Uczestniczki premierowego odcinka programu "Daj się odmienić" gotowe do... odmianyUczestniczki premierowego odcinka programu "Daj się odmienić" gotowe do... odmianyŹródło: WP
dv13cvh

Bohaterkami pierwszego odcinka "Daj się odmienić" (emisja w każdą środę o godzinie 21:00 w Telewizji WP) są siostry – Agnieszka i Beata - które łączą nie tylko więzy krwi, ale i wielka, siostrzana przyjaźń i bliskość. Jak same przyznają, nie potrafiłyby bez siebie żyć więc do programu również zgłosiły się wspólnie. W nowym show Telewizji WP chcą bowiem przeżyć wspólnie wielką przygodę, ale jednocześnie nauczyć się stylu oraz podszlifować umiejętności robienia makijażu.

Ku ich zaskoczeniu, prowadzący program spróbują też ujarzmić dotąd nieujarzmione kręcone włosy Agnieszki, a specjaliści z kliniki medycyny estetycznej również zatrzymać upływ czasu, który potrafi odcisnąć piętno na urodzie nawet najbardziej odpornych na jego działanie osób. Dodatkową motywacją będzie zbliżająca się 40-tka Agnieszki, czyli moment, kiedy wiele kobiet myśli o zmianach w swoim życiu i wyglądzie.

Zobacz zwiastun programu "Daj się odmienić":

Agnieszka (41 lat) i Beata (44 lata) są wesołe, otwarte i gotowe na zmiany. Do Warszawy, gdzie powstają odcinki "Daj się odmienić", przyjechały z Poznania, by już w pociągu z niecierpliwością czekać na pierwsze spotkanie z prowadzącym program, Jarkiem Juźwinem, oraz ekspertami – trenerką stylu, Sylwią Antoszkiewicz oraz fryzjerem, Wojtkiem Zielińskim.

eksperci WP
Pierwsze spotkanie z ekspertamiŹródło: WP

Spotkanie z nimi odbędzie się w specjalnie przygotowanym na potrzeby programu "Daj się odmienić" atelier, gdzie dziewczyny będą poddane eksperckiej, ale niezbyt groźnej, ocenie. To w trakcie jego trwania zostanie opracowany plan na ich metamorfozę.

Zmiany zaczną się już w klinice medycyny estetycznej, która ma do zaoferowania nie tylko poprawianie urody, ale przed wszystkim przeciwdziałanie skutkom upływającego czasu. Dla Agnieszki będzie to pierwsza styczność z medycyną estetyczną. Jej siostra, jak sama otwarcie przyznaje, z podobnymi zabiegami miała już wcześniej do czynienia.

Daj się odmienić WP
Uczestniczki trafiły w ręce profesjonalistówŹródło: WP

Później obie kobiety trafią w ręce Wojtka Zielińskiego, który słynie z tego, że nie boi się wprowadzać radykalnych zmian na głowach nawet najbardziej przywiązanych do własnych włosów klientów. Następnie przechwyci je stylistka Stylwia Antoszkiewicz, która podzieli się z nimi nieoczywistymi wskazówkami modowymi, które odświeżą wizerunki dziewczyn. Dopełnieniem wspaniałych zmian będzie szkolenie z makijażu u Jarka Juźwina, po którym... obie będą praktycznie nie do poznania.

Zieliński WP
Wojciech Zieliński wchodzi do gryŹródło: WP

Jak bardzo Agnieszka i Beata dadzą się odmienić? Czy spodobają się sobie nawzajem? A przede wszystkim, czy spodoba im się własne odbicie w lustrze? Czy Agnieszka uwierzy, że można pięknie i dziewczęco wyglądać, nawet jeśli nie ma się upragnionego rozmiaru 36? My jesteśmy pewni, że siła nie tkwi w rozmiarach, a w radości i sile, które siostry z Poznania na pewno w sobie mają.

dv13cvh

Pierwszy odcinek programu "Daj się odmienić" już w środę, 17 lutego o godzinie 21:00 tylko w Telewizji WP.

prowdzący WP
Ekipa prowadzących program Telewizji WP "Daj się odmienić": Sylwia Antoszkiewicz, Jarosław Juźwin i Wojciech ZielińskiŹródło: WP

Oglądaj Telewizję WP w ramach telewizji naziemnej oraz u takich operatorów, jak: Cyfrowy Polsat (kanał 104), Platforma Canal+ (kanał 73), UPC (kanał 158/116), Vectra (kanał 114), Inea (kanał 28), Toya (kanał 25), Netia (kanał 30) i wielu innych sieci kablowych oraz w internecie na stronie pilot.wp.pl.

Więcej informacji znajdziesz na https://telewizja.wp.pl/ i w social mediach: https://www.facebook.com/telewizjawp.

dv13cvh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dv13cvh