Trwa ładowanie...

"Khloe i Lamar": Wielkie usta Kris Jenner! Alergia czy mistyfikacja?

Share
"Khloe i Lamar": Wielkie usta Kris Jenner! Alergia czy mistyfikacja?
Źródło: kadr z programu
d333npp

Co stało się z ustami Kristen Jenner? To pytanie frapuje plotkarskie media od czasu emisji ostatniego odcinka reality show Kardashianów, w którym Kris pokazała się z nienaturalnie powiększoną górną wargą.

To, co pewnego poranka zobaczyła twórczyni medialnej potęgi Kardashianów i jej najbliższa rodzina, a niedługo potem, dzięki telewizyjnym kamerom cały świat, doprawdy robi ogromne (dosłownie) wrażenie.

d333npp

Kristen Jenner, wypoczywająca wraz z dziećmi na Dominikanie, obudziła się z zupełnie innymi ustami i wyrazem twarzy, niż kiedy kładła się spać.
Rano, w miejscu górnej wargi pojawiło się wielkie opuchnięte coś, co z trudem przypominało usta. To właśnie relację z tego dramatycznego wydarzenia i szydercze reakcje rodzinki można było obejrzeć w ostatnim odcinku "Khloe i Lamar".
W programie można też było usłyszeć zaskakujące wyjaśnienia Jenner dla tej sytuacji.

Jenner stwierdziła, że opuchlizna to reakcja organizmu na alergię pokarmową. Jednak specjaliści z zakresu medycyny estetycznej nie mają złudzeń, że wielka warga to istotnie efekt reakcji uczuleniowej, ale na środki wypełniające usta lub znieczulenie stosowane przy zabiegach wypełniania ust np. kolagenem czy kwasem hialuronowym.

Kristen Jenner zaciekle odpiera jednak takie sugestie i podtrzymuje wersję o alergii pokarmowej. Możliwe jednak, że żaden z wariantów nie jest prawdziwy. Jenner, która nie zawaha się przed niczym w poszukiwaniu rozgłosu, być może sama zaaranżowała tę sytuację, by po raz kolejny znaleźć się na ustach (wargach?) całego świata.

(fot. kadr z programu)
Źródło: (fot. kadr z programu)
(fot. kadr z programu)
Źródło: (fot. kadr z programu)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

d333npp

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d333npp

Podziel się opinią

Share
d333npp
d333npp