"Kevin" w telewizji: kiedy i na jakiej stacji?

"Kevin" w telewizji: kiedy i na jakiej stacji?
Źródło zdjęć: © AKPA

23.12.2015 15:32, aktual.: 24.12.2015 11:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Seans "Kevina" w czasie świąt należy już uznać za jedną z bożonarodzeniowych tradycji. Gdy kilka lat temu Telewizja Polsat zapowiedziała rezygnację z emisji tego filmu w okresie gwiazdkowym, internauci nie kryli swojego oburzenia i postanowili za wszelką cenę skłonić włodarzy stacji do puszczenia ich ulubionej świątecznej komedii. W tym roku „Kevin sam w domu” ponownie zagości w naszych domach. Kiedy i gdzie będzie można obejrzeć tę jedyną w swoim rodzaju produkcję?

"Kevin sam w domu" - w Wigilię w TV

W tym roku popularnego "Kevina" obejrzymy ponownie na antenie Telewizji Polsat. Stacja przewidziała emisję filmu w Wigilię o godzinie 20:00. Dla tych, którzy nie zdołają w ten szczególny wieczór zobaczyć perypetii sprytnego bohatera, przygotowano również seans powtórkowy. Ten odbędzie się w Boże Narodzenie o godzinie 16:40. Oprócz tego "Kevin sam w domu" będzie emitowany również 26 i 27 grudnia na kanale Polsat Film. Godziny nadawania komedii na tej stacji to kolejno 19:00 i 14:30. Na miłośników serii przygotowano także seans drugiej części filmu - "Kevina samego w Nowym Jorku". Jego emisja również odbędzie się na kanale Polsat Film, 25 grudnia o godzinie 21:00.

"Kevin sam w domu" - świąteczny hit wszech czasów

"Kevin sam w domu" to bezapelacyjnie najsłynniejsza produkcja filmowa wszech czasów. Wyreżyserowana przez Chrisa Columbusa komedia obchodziła w tym roku swoje 25. urodziny i wiele wskazuje na to, że jeszcze przez wiele lat będzie umilać nam rodzinne spotkania przy świątecznym stole. Film ten stał się dla odtwórcy głównej roli - Macaulaya Culkina - przepustką do ogromnej sławy i bogactwa. Czas pokazał jednak, że młodociany aktor nie zrobił tak oszałamiającej kariery, jaką wróżono mu po premierach obu części przygód "Kevina". Łącznie filmy o sprytnym dzieciaku i dwóch ścigających go złodziejaszkach zarobiły na siebie ponad 800 milionów dolarów i lokują się w czołówce najbardziej dochodowych filmów wszech czasów.

Obraz
© (fot. AKPA)
Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także