PublicystykaKazimiera Szczuka skrytykowana przez samego Zbigniewa Bońka!

Kazimiera Szczuka skrytykowana przez samego Zbigniewa Bońka!

Kazimiera Szczuka skrytykowana przez samego Zbigniewa Bońka!
Źródło zdjęć: © AKPA

30.03.2012 15:09, aktual.: 25.11.2013 13:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kazimiera Szczuka, naczelna polska feministka, dziennikarka i komentatorka życia publicznego, niedawno skrytykowała ideę organizowania w Polsce Euro 2012, gdyż według niej "to jest samczy, infantylny i idiotyczny kult igrzysk, które nie mają żadnego celu poza tym, żeby ci mężczyźni mieli frajdę". Na ten atak odpowiedział sam Zbigniew Boniek, ambasador sportowej imprezy.

Kazimiera Szczuka ma talent do wsadzania kija w mrowisko. Niedawno wyraziła swoją opinię o Euro 2012, która dotarła do Zbigniewa Bońka. Legendarny piłkarz postanowił na łamach "Newsweeka" odpowiedzieć feministce, przy okazji pokazują, że nie ma o Szczuce najlepszego zdania.

- Muszę tej Pani coś powiedzieć. Ona na "Sz" się tak jakoś nazywa... - zaczął piłkarz, a gdy dziennikarz mu przypomniał jej nazwisko, kontynuował:
- Pani Szczuka. Muszę powiedzieć, że ja tej pani osobiście nie znam, ale mówi ciekawe rzeczy. Natomiast chcę powiedzieć, że kilku, kilkunastu piłkarzy uszczęśliwia też kobiety, bo dobry piłkarz zawsze potrafi sprawić, że kobiety też są zadowolone. Jak jej się nie podoba, to... zresztą nie musi się jej wcale podobać.
Natomiast wiadomo, jest w tym więcej teatru, aktorstwa ze strony tej pani niż wiedzy, skoro ta pani się na tym nie zna. Jak ja się na czymś nie znam, to czegoś nie oceniam. Natomiast to, co ta pani mówi, mnie tak naprawdę nic nie interesuje. Nie wiem, kto to jest.

Opinie Kazimiery Szczuki często wnoszą coś wartościowego do trudnych czy kontrowersyjnych dyskusji, lecz tym razem nie możemy się z nią zgodzić. Euro 2012 to coś więcej, niż tylko "samczy, infantylny i idiotyczny kult igrzysk". Też tak sądzicie?

Obraz
© (fot. AKPA)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także