Trwa ładowanie...

Uderzył w Kaczyńskiego. Teraz dziennikarze zarzucają Trójce cenzurę

Utwór Kazika "Twój ból jest lepszy niż mój" bijący w Kaczyńskiego wygrał ostatnie notowanie Listy Przebojów Programu 3. Informacja o tym zniknęła ze strony Polskiego Radia. Pojawiła się teoria o celowym działaniu stacji.
Share
Kazik cenzurowany w Radiowej Trójce?
Kazik cenzurowany w Radiowej Trójce?Źródło: ONS.pl
d4ksz9j

Pod koniec zeszłego tygodnia wytwórnia S.P. Records opublikowała na YouTubie nowy kawałek Kazika Staszewskiego "Twój ból jest lepszy niż mój", w którym wokalista Kultu krytykuje Jarosława Kaczyńskiego za jego wizytę na cmentarzu 10 kwietnia tego roku.

W ŁÓŻKU Z OSKAREM: Beata Tadla nie miała łatwo. Jej zawodowe historie zapierają dech w piersi

15 maja piosenka "Twój ból jest lepszy niż mój" jako nowość wylądowała na pierwszym miejscu 1998. notowania Listy Przebojów Programu 3.

d4ksz9j

O fakcie mogli przekonać się słuchacze programu, jaki i wszyscy, którzy w piątek wieczorem weszli na stronę Polskiego Radia. Jednak dziś na próżno szukać tam informacji o sukcesie Kazika.

Wieczorem 15 maja news o ostatnim wydaniu Listy Przebojów Programu 3 prezentował się tak:

Dzisiaj wygląda tak:

  screen z YouTube
Źródło: screen z YouTube

Jest jeszcze jeden szkopuł. Kiedy klikamy w link, zostajemy przeniesieni do pustego okna i poinformowani o błędzie. Według dziennikarzy i użytkowników Twittera, Radiowa Trójka ocenzurowała niewygodny dla partii rządzącej sukces kontrowersyjnej piosenki Kazika.

d4ksz9j

Dziennikarz Janusz Schwertner pisze na Twittrze:

"Kazik piosenką krytykującą Jarosława Kaczyńskiego wygrał Listę Przebojów Trójki. Więc... Polskie Radio usunęło właśnie wszystkie swoje artykuły na ten temat wraz z wczorajszym zestawieniem. Kazik znów żyje w PRL".

Z kolei Marcin Wyrwał wkleił widok wskazujący, że w kodzie strony jest błąd.

"Nie wierzyłem, dopóki nie zobaczyłem. Wczoraj Kazik na 1. miejscu listy Trójki z "Twój ból jest lepszy niż mój". Dziś lista niedostępna!".

Pod jego twittem pojawił się komentarz, w którym internauta sugeruje, iż plik konfiguracyjny serwisu celowo został uszkodzony, bo zniknął z niego jeden znak.

Redakcja Wirtualnej Polski wysłała do Polskiego Radia prośbę o komentarz. W chwili publikacji newsa nie otrzymaliśmy jeszcze odpowiedzi.

d4ksz9j

Teledysk do utworu Kazika "Twój ból jest lepszy niż mój" obejrzycie tutaj:

d4ksz9j

Podziel się opinią

Share
d4ksz9j
d4ksz9j