Trwa ładowanie...

Katie Price: "Chodzę na botoks co cztery miesiące". Widać!

Share
Katie Price: "Chodzę na botoks co cztery miesiące". Widać!
Źródło: newspix.pl
dyz95ux

Każdy kraj ma swoją Dodę. Brytyjczycy od lat są wierni Katie Price - modelce, "aktorce", "pisarce", bohaterce reality-show oraz osobowości telewizyjnej. Gdy ona wchodzi na czerwony dywan, jedno jest pewne: będzie się działo! Gwiazda zawsze wie, jak przyciągnąć uwagę, czyli pokazuje swoje olbrzymie, sztuczne piersi, burzę włosów (też sztucznych) oraz długie, muskularne nogi. Oto cała Katie Price, zwana też Jordan. Tym razem celebrytka postanowiła opowiedzieć o swoim zamiłowaniu do botoksu!

Wystarczy spojrzeć na jedno jej zdjęcie, by domyślić się, że Katie Price jest wielką miłośniczką chirurgii plastycznej i zabiegów kosmetycznych. Gwiazdka nigdy też nie ukrywała tej "pasji", więc nie dziwią nas jej opowieści na ten temat:

- Cały czas robię sobie botoks. Chodzę średnio co cztery miesiące, po trzy zastrzyki na każdą stronę twarzy. W żadnym razie nie jestem pomarszczona. Prawdopodobnie nawet tego nie potrzebuję, ale robię to, bo wszyscy dookoła tak robię. Botoks nie jest jakąś wielką sprawą - to jak pójście na zakupy.

dyz95ux

Cóż, nie od dziś wiadomo, że w show-biznesie trzeba za wszelką cenę walczyć z mijającym czasem, a Katie Price opanowała tę walkę do perfekcji. Warto też zauważyć, że modelka jest mamą trójki pociech, a w wieku 33 lat prezentuje się o wiele lepiej niż niejedna nastolatka. Sami się przekonajcie!

(fot. newspix.pl)
Źródło: (fot. newspix.pl)

Katie jest brytyjskim symbolem seksu!

(fot. newspix.pl)
Źródło: (fot. newspix.pl)

Ma wielu fanów na całym świecie

dyz95ux

[

Orgie w "Tańcu z gwiazdami"! ]( http://teleshow.pl/gid,13872521,img,13872604,kat,1024839,title,Orgie-w-Tancu-z-gwiazdami,galeria.html )
[

Janice Dickinson: Od seksbomby do karykatury kobiety! ]( http://teleshow.pl/gid,13859909,img,13859968,kat,1024839,title,Janice-Dickinson-Od-seksbomby-do-karykatury-kobiety,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
dyz95ux

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dyz95ux
dyz95ux