Trwa ładowanie...
d4ke1iw

Katarzyna Zielińska w ciąży odpoczywa na plaży. Fani zachwyceni figurą aktorki

Katarzyna Zielińska jest popularną aktorką, która zyskała sympatię widzów w serialu "Barwy szczęścia". Jest spełnioną mamą i szczęśliwą żoną. Ponadto spodziewa się kolejnego dziecka. Zielińska chwilę przed porodem postanowiła odpocząć na plaży i pochwaliła się zdjęciem na Instagramie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Katarzyna Zielińska w ciąży.
Katarzyna Zielińska w ciąży. (ONS.pl)
d4ke1iw

Katarzyna Zielińska jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie systematycznie wrzuca posty w humorystycznym tonie. Najczęściej wywoływana jest w nich postać tajemniczego "Mariana". Pod zdjęciem z plaży napisała:

- Marian, czy ty znasz się na KADROWANIU? Niby Marian wszystko się zgadza: piękna ja, piękny on....a te nogi z tyłu za mną na leżaku to niby że co? Że są zgrabniejsze od moich? Że bardziej osmagane słońcem Marian? Czy ty masz romans Marian? (zachowano oryginalną pisownię).

Zdaje się, że Katarzyna Zielińska jest w doskonałej formie i niezmiennie dopisuje jej humor. Aktorka pozując na plaży wygląda zjawiskowo. Takiej fotki nie mogli przegapić internauci, którzy tłumnie komplementowali gwiazdę za poczucie humoru i doskonałą figurę.

Pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których fani zachwycali się Zielińską (pisownia oryginalna):

d4ke1iw

- Uwielbiam Pani pozytywne nastawienie i świetną energię. Każdego dnia tylko czekam na Mariana.
- Piękna jak zawsze Pozdrawiam.
- Jest Pani fantastyczna! Pani posty zawsze poprawiają humor!
- Twoje nogi są najzgrabniejsze ze wszystkich na tym zdjęciu.

Trzeba przyznać, że aktorka rzeczywiście znalazła wyjątkowy sposób na wyrażenie siebie w mediach społecznościowych. Pomysł zaliczamy do udanych i trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie ciąży.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d4ke1iw

Podziel się opinią

Share
d4ke1iw
d4ke1iw