Trwa ładowanie...
d35pqwa

Katarzyna Zielińska płakała przez Ilonę Łepkowską. Padły przykre słowa

Aktorka zdradziła, że dotykają ją krytyczne komentarze dotyczące jej wyglądu. Zwłaszcza, gdy padają z ust jej współpracowników.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Zielińska płakała po przykrym komentarzu producentów serialu.
Katarzyna Zielińska płakała po przykrym komentarzu producentów serialu. (ONS)
d35pqwa

Katarzyna Zielińska uchodzi za jedną z najpopularniejszych aktorek. Sympatię widzów zaskarbiła sobie naturalnością. Aktorka często pokazuje się w mediach społecznościowych bez makijażu i w codziennym, domowym wydaniu.

Jednak niektórzy mają zastrzeżenia do jej wyglądu. O ile gwiazda stara się nie przejmować anonimowymi komentarzami, trudno jej przejść obojętnie obok krytycznych uwag producentów.

Zobacz: Gwiazdy zdecydowały się na zagraniczne wakacje mimo pandemii

Dawniej aktorka spotykała się z bolesnymi opiniami na temat swojej wagi i ubioru. Sama akceptowała swoje ciało, ale z czasem dostosowała się do wymogów branży i schudła.

d35pqwa

- Lubiłam swoje ciało, gdy było go więcej, ale ono jest moim narzędziem pracy i do tego narzędzia mieli zastrzeżenia Ilona Łepkowska i Tadeusz Lampka - wyznała Katarzyna Zielińska w rozmowie z "Twoim Stylem".

Producenci serialu "Barw szczęścia" byli brutalni wobec aktorki. Emocjonalnie nie potrafiła sobie z tym poradzić.

- Szłam Marszałkowską i płakałam. Czułam się nieszczęśliwa, bo żadna kobieta nie chce usłyszeć, że jest gruba i nie ma gustu - wspomina.

  ONS
(ONS)

Powyższe zdjęcie pochodzi z 2009 roku. To wtedy aktorka postanowiła wziąć sobie "dobre rady" do serca i dostosowała się do zaleceń producentów. Otrzymała profesjonalną pomoc.

- Miałam schudnąć i nauczyć się mody. Tamtego dnia już po kilku godzinach miałam telefon do trenerki i stylistki - dodaje.

Efekty przemiany Katarzyny Zielińskiej zwalają z nóg. Choć wcale nie uważamy, że aktorce było potrzebne schudnięcie. Ważne, aby dobrze czuła się w swoim ciele.

d35pqwa

Podziel się opinią

Share
d35pqwa
d35pqwa