Trwa ładowanie...

Katarzyna Skrzynecka: Już niebawem powróci do TVN-u?!

Share
Katarzyna Skrzynecka: Już niebawem powróci do TVN-u?!Źródło: AKPA
d3yhm7v

Ci widzowie, którzy cieszyli się z odejścia z "Tańca z gwiazdami" *Kasi Skrzyneckiej, będą rozczarowani. Coraz częściej do mediów przedostają się przecieki, według których była prowadząca wróci do tanecznego show! Po urodzeniu i odchowaniu dziecka, prawdopodobnie powróci na stare miejsce. Cieszycie się?*

Wyrzucenie Skrzyneckiej z sztandarowej produkcji TVN-u było wielkim zaskoczeniem. Wydawało się, że aktorka już do końca będzie się zajmowała prowadzeniem "Tańca z gwiazdami", co denerwowało wielu jej przeciwników. Gdy Kasia odeszła z show, okazało się, że jej następczyni, Natasza Urbańska, jest jeszcze gorsza. I nagle wszyscy zatęsknili za Skrzynecką i jej dziwnym poczuciem humoru!

Już teraz wiadomo, że Janusz Józefowicz i Natasza Urbańska podpisali kontrakt z "Tańcem z gwiazdami" tylko na jedną edycję. Sam "mistrz" powiedział, że nie planuje zbyt długo oceniać uczestników i ma na głowie inne, ciekawsze i ważniejsze projekty. Podobnie Natasza, choć znając jej zamiłowanie do sławy, jesteśmy pewni, że chętnie zadomowiłaby się w programie na dłużej.

d3yhm7v

- Natasza Urbańska jest przykładem lansu na siłę. Tym przylansowaniem dała zielone światło, żeby ją krytykować, a potem już zadziałał efekt śnieżnej kuli. Gdyby mniej nachalnie prowadziła swoją karierę, wszystko inaczej mogłoby się potoczyć. Nie kwestionuję jej talentu, ale mechanizm jego sprzedaży jest źle prowadzony - ocenił jej prowadzenie na łamach "Super Expressu" medioznawca, Wojciech Szalkiewicz.

Kasia Skrzynecka chyba wyczuła szansę powrotu do "Tańca z gwiazdami", gdyż przestała narzekać na byłego pracodawcę, a zaczęła tajemniczo zbywać dziennikarzy:

- Zobaczymy, co los przyniesie. Mam jak najlepsze wspomnienia z pracy w tym programie.

Zdążyliśmy się już uodpornić na newsy i pełne niedomówień plotki, lecz polski show-biznes jest wyjątkowo przewidywalny. Absolutnie nie zdziwimy się, jeżeli następną edycję "Tańca z gwiazdami", ponownie poprowadzi Kasia Skrzynecka.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Kasia Skrzynecka wróci do "Tańca z gwiazdami"?

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Natasza Urbańska rozczarowała * Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!*

d3yhm7v

[

Orgie w "Tańcu z gwiazdami"! ]( http://teleshow.pl/gid,13872521,img,13872604,kat,1024839,title,Orgie-w-Tancu-z-gwiazdami,galeria.html )
[

Janice Dickinson: Od seksbomby do karykatury kobiety! ]( http://teleshow.pl/gid,13859909,img,13859968,kat,1024839,title,Janice-Dickinson-Od-seksbomby-do-karykatury-kobiety,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d3yhm7v

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3yhm7v
d3yhm7v