Trwa ładowanie...

Katarzyna Pakosińska: Gwiazda trafiła do psychologa

Share
Katarzyna Pakosińska: Gwiazda trafiła do psychologa
Źródło: Kapif
dxn3sfn

[

]( http://www.fakt.pl )
Decyzja o pożegnaniu się z Kabaretem Moralnego Niepokoju była dla Katarzyny Pakosińskiej (39 l.) niezwykle trudna.

dxn3sfn

W jednym z wywiadów artystka wyznała, że odpokutowała to załamaniem.

– Wylądowałam u psychologa. Byłam załamana i chciałam, żeby ktoś mi wytłumaczył, gdzie nawaliłam: czy jako przyjaciółka, czy jako kobieta, czy może coś źle robię na scenie – zdradziła Pakosińska.

fot. Kapif

– Jak na rozmiar tarapatów, dość szybko stanęłam na nogi - dodała. Miejmy nadzieję, że to się już nie powtórzy, a Kasia będzie nadal nas rozśmieszać.

dxn3sfn

Przypomnijmy, że Katarzyna Pakosińska występowała w XIV edycji programu "Taniec z gwiazdami""Taniec z gwiazdami". Jej partnerem był Stefano TerrazzinoStefano Terrazzino. Pakosińska cieszyła się tak dużą sympatią widzów, że stacja postanowiła zaproponować jej autorski program,w którym ma przeprowadzać rozmowy z osobami ze świata show biznesu, polityki, czy sportu.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Grochola rzuciła palenie

dxn3sfn

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

dxn3sfn

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dxn3sfn
dxn3sfn