Trwa ładowanie...

Katarzyna Montgomery poprowadzi nowy talk-show "The Story Of My Life - Historia naszego życia"

Kto z nas nie marzył o podróży w czasie i bezkarnym powrocie do teraźniejszości? W "The Story Of My Life - Historia naszego życia" jest to możliwe. Goście programu, znane pary będą miały niepowtarzalną okazję, by podejrzeć swoją wspólną przyszłość. Najlepsi specjaliści od charakteryzacji odmienią ich wygląd dodając im kilkadziesiąt lat. Podczas tej ekspresowej i pełnej emocji wycieczki od chwili obecnej do późnej starości, bohaterom programu będzie towarzyszyła uznana dziennikarka prasowa i telewizyjna Katarzyna Montgomery.

Katarzyna Montgomery poprowadzi nowy talk-show "The Story Of My Life - Historia naszego życia"Źródło: polsat, fot: Krystian Szczęsny
d2gouln
d2gouln

Do programu "The Story Of My Life - Historia naszego życia" Katarzyna Montgomery zaprosi pary, które mają na tyle odwagi, by nie bać się spojrzeć wspólnie w odległą przyszłość. W każdym odcinku goście zobaczą, jak będą mogli wyglądać za 20 - 30 lat oraz 40 - 60 lat. A pod okiem prowadzącej program skonfrontują się z pytaniami, które skłonią do refleksji nie tylko ich samych, ale również widzów przed telewizorami.

- Scenariusz wydaje się prosty: każda para w przyspieszonym tempie mierzy się z przemijaniem i poddaje się charakteryzacji przygotowanej przez specjalistów m.in. na podstawie zdjęć rodzinnych, wywiadu co do przyzwyczajeń i stylu życia. Efekty przemian są tak wiarygodne, że potrafią wbić w fotel - zdradza prowadząca "The Story Of My Life - Historia naszego życia". Moi goście sprowokowani do wyobrażenia sobie wspólnego życia za kilkadziesiąt lat, rozmawiają ze mną na tematy najważniejsze jak zdrowie, rodzina, miłość. Dochodzimy do tego, co faktycznie kryje się za słowami przysięgi "i nie opuszczę cię aż do śmierci" - dodaje Katarzyna Montgomery.

Katarzyna Montgomery - dziennikarka z dwudziestopięcioletnim doświadczeniem w prasie, telewizji, internecie i radiu. Widzowie pokochali Katarzynę Montgomery w programie "Mała Czarna", do którego przez sześć lat zapraszała znanych gości i prowadziła niezwykłe rozmowy na każdy temat, w ponad czterystu odcinkach.

Nowy talk-show "The Story Of My Life - Historia naszego życia" już od marca na antenie Telewizji Polsat. W pierwszym sezonie zobaczymy 5 odcinków. Za produkcję programu odpowiada Rochstar.

d2gouln
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2gouln