Trwa ładowanie...

Katarzyna i Anna Stankiewicz odpadły z "Dance Dance Dance”. Zobacz wideo

Odejście sióstr Stankiewicz z tanecznego show TVP2 wywołało niemałe zamieszanie. Okazało się, że Katarzyna Stankiewicz nie chciała być dłużej w programie. Dlaczego?

Share
Katarzyna i Anna Stankiewicz odpadły z "Dance Dance Dance”. Zobacz wideoŹródło: Materiały prasowe
d2lnb1n

Za nami pierwsze eliminacje drugiej edycji "Dance Dance Dance”. Po występie sześciu duetów i sześciu solistów okazało się, że najmniejszą liczbę punktów zdobyły Katarzyna Stankiewicz i jej siostra Anna.

Cieszę się, że coś się zmieniło. Widzę inne siostry. Widziałem coś świeżego, widziałem radość - podsumował występ sióstr Stankiewicz Robert Kupisz, po czym przyznał 6,5 punktu.

Zobacz wideo:

Widać, że w tym tygodniu odżyłyście, lepiej się tutaj poczułyście. Tanecznie było trochę braków. Mam wrażenie, że jeszcze do końca się nie przebudziłyście. Chciałbym trochę wami wstrząsnąć - skomentowała Ida Nowakowska, która oceniła wykonanie choreografii do utworu "Shackles” Mary Mary na 6,5 punktu.

d2lnb1n

W stosunku do tego, co było w zeszłym tygodniu, naprawdę widać i radość, i postęp, co mnie osobiście bardzo cieszy - wyznała Anna Mucha, po czym oceniła siostry najwyżej z jury przyznając 7 punktów.

Po solowym występie Anny Stankiewicz jury przyznało jej 18 punktów. Tym samym siostry Stankiewicz w drugim odcinku zdobyły 38 punktów czyli zaledwie o 2,5 punktu mniej niż druga zagrożona para - Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora.

Po ogłoszeniu wyników Katarzyna Stankiewicz nie kryła... radości, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo.

- Mam nadzieję, że to będzie taki wynik, że nasza przygoda się tutaj skończy bo jestem tym już strasznie zmęczona - wyznała na planie "Dance Dance Dance” wokalistka.

d2lnb1n

Reakcja i słowa piosenkarki były ogromnym zaskoczeniem!

- Przedziwne - skomentowała Ida Nowakowska.

- Jestem autentycznie zawiedziona. Jest mi przykro. Mam poczucie, że przede wszystkim Kasia, oddała udział w tym programie walkowerem. Spodziewałam się zupełnie innych emocji. Spodziewałam się gry fair play. Spodziewałam się tego, że będę miała fighterów - wyznała Anna Mucha.

Żegnając się z programem Katarzyna i Anna otrzymały czek na 10 000 zł, które przekazały na rzecz Powiślańskiej Fundacji Społecznej.

Już w przyszłą sobotę z programem "Dance Dance Dance” pożegna się kolejny duet. Kto to będzie? Przekonamy się już za tydzień o 20:00 w TVP2.

d2lnb1n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2lnb1n
d2lnb1n