Katarzyna Dowbor nie ogląda "Naszego nowego domu". "Po co zadawać sobie ból?"

Katarzyna Dowbor zdradziła, że nie śledzi "Naszego nowego domu" z nową prowadzącą
Katarzyna Dowbor zdradziła, że nie śledzi "Naszego nowego domu" z nową prowadzącą
Źródło zdjęć: © AKPA

24.09.2023 15:52, aktual.: 24.09.2023 18:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Katarzyna Dowbor była gospodynią "Naszego nowego domu" przez ponad 10 lat. W tym roku gruchnęła wiadomość, że wieloletnia prowadząca odchodzi z programu, a zastąpi ją Elżbieta Romanowska. Dowbor zapytana o to, czy śledzi 21. edycję, odpowiedziała przecząco.

Z "Naszym nowym domem" Katarzyna Dowbor związana była od 2013 r. Przez ponad dekadę była świadkiem niebywałych metamorfoz mieszkań i domów, a także wzruszeń i podziękowań wdzięcznych ludzi. W maju br. telewizja Polsat poinformowała, że to już koniec wieloletniej przygody Dowbor z programem.

- Dziękujemy Katarzynie Dowbor za ogromną wrażliwość, zaangażowanie, profesjonalizm i wkład, który wniosła w tworzenie naszego programu - powiedział wówczas w komunikacie dyrektor programowy Telewizji Polsat Edward Miszczak.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Prezenterkę zastąpiła Elżbieta Romanowska, co wzbudziło ogromne kontrowersje. Nowa prowadząca zdążyła się już spotkać z lawiną krytyki ze strony widzów programu. Zmiana odbiła się również na wynikach oglądalności reality show. Jak podaje serwis Wirtualne Media, otwarcie 21. sezonu z Elżbietą Romanowską śledziło o 140 tys. widzów mniej niż przed rokiem.

Dowbor zapytana przez Wirtualne Media o to, czy ogląda nowe odcinki kolejnej edycji, odpowiedziała gorzko: - Nie oglądałam programu. To trochę moje dziecko, byłam przy jego tworzeniu, więc po co sobie ból zadawać?

W rozmowie dodała, że przez ponad dekadę zajmowała się cudzymi domami, a teraz przyszedł czas na jej własny. — Ja też przez ostatnich dziesięć lat nie miałam czasu dopieścić swojego domu, ciągle odkładałam to na później, bo wiecznie byłam w drodze. Teraz wreszcie mogę zrealizować swoje marzenia o moim idealnym domu.

Remont domu Dowbor widzowie zobaczą już niebawem w Canal+.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" omawiamy 48. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych. Co nas zachwyciło, a co nas rozczarowało? Gośćmi specjalnymi odcinka są Jan Kidawa-Błoński i Kamila Urzędowska. Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (28)
Zobacz także