Trwa ładowanie...
d3s3icr

Katarzyna Cichopek wspomina Pawła Królikowskiego. Zamieściła wzruszający wpis

Świat filmu żegna zmarłego aktora, Pawła Królikowskiego. Wspomnieniami o nim dzielą się jego przyjaciele i koledzy z branży, w tym Katarzyna Cichopek. - To był zaszczyt móc Ciebie znać - pisze w sieci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Cichopek wspomina Pawła Królikowskiego
Katarzyna Cichopek wspomina Pawła Królikowskiego (ONS.pl, Fot: Paweł Kibitlewski)
d3s3icr

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego, po wielu miesiącach walki z chorobą. Wiadomość o odejściu aktora poruszyła jego fanów i środowisko artystyczne. W mediach pojawia się coraz więcej wspomnień osób, które miały okazję go poznać.

Swoim wpisem na Instagramie postanowiła podzielić się Katarzyna Cichopek, która spotkała się z nim m.in. na planie programu "Kocham cię, Polsko!". "Żegnaj Pawle, to był zaszczyt móc Ciebie znać. Dziękuję za uśmiech, otwarty umysł i dobro, które od Ciebie biło", napisała pod czarno-białą fotografią aktora.

"Ogromne wyrazy współczucia dla Twojej rodziny. Bądźcie silni Kochani", dodała, zwracając się do bliskich aktora.

d3s3icr

Paweł Królikowski od dłuższego czasu przebywał w szpitalu, gdzie lekarze walczyli o jego życie. Aktor tuż przed Bożym Narodzeniem został hospitalizowany. Przebywał na oddziale neurochirurgicznym i nieustannie mógł liczyć na wsparcie bliskich. Wiosną skończyłby 59 lat.

Przeczytaj też:

Paweł Królikowski nie żyje. Poruszające słowa Katarzyny Zielińskiej

Nie żyje Paweł Królikowski. Kacper Kuszewski wspomina kolegę z planu

d3s3icr

Podziel się opinią

Share

d3s3icr

d3s3icr