Trwa ładowanie...
d238t6d

Katarzyna Cichopek ma rywalkę. Młodsza koleżanka jest bardziej doświadczona

Katarzyna Cichopek-Hakiel wykorzystała swoją szansę w programie "Czar par", gdzie zasiadała w gronie jury. Do niedawna typowano ją na nową prowadząco innego show TVP, ale na horyzoncie pojawiła się poważna konkurentka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Cichopek-Hakiel była jedną z jurorek w "Czarze par"
Katarzyna Cichopek-Hakiel była jedną z jurorek w "Czarze par" (ONS.pl)
d238t6d

Katarzyna Cichopek-Hakiel razem ze swoim mężem oceniała starania uczestników w nowej odsłonie "Czaru par". Program wrócił na antenę po 23 latach przerwy i wbrew oczekiwaniom TVP nie cieszył się duża popularnością. Jak podaje "Party", 37-letnia jurorka spodobała się produkcji i szefom telewizji, jednak jej przyszłość w kolejnych programach TVP nie jest pewna.

Obejrzyj: "Czar par" - nowa edycja

Nie wiadomo, czy gwiazda "M jak miłość" pojawi się w drugim sezonie "Czaru par". Pod znakiem zapytania stoi też jej udział w tanecznym show "Dance, Dance, Dance", w którym podobno miała się sprawdzić jako prowadząca. Jak dowiedział się tygodnik, teraz najpoważniejszą kandydatką do prowadzenia "Dance, Dance, Dance" jest 31-letnia Patricia Kazadi.

d238t6d

-Ma największe doświadczenie, bo przez długi czas prowadziła "You Can Dance" i wiadomo, że sobie poradzi – mówił informator tygodnika o Kazadi.

Patricia Kazadi WP.PL
Patricia Kazadi (WP.PL)

"Dance, Dance, Dance" powróci na antenę wiosną 2020 r. Pierwszą edycję prowadzili Barbara Kurdej-Szatan i Tomasz Kammel, którzy oficjalnie pożegnali się z programem. W listopadzie Pudelek dowiedział się, że mogą ich zastąpić Marcelina Zawadzka i Adam Zdrójkowski, którzy pokazali się z dobrej strony w "The Voice of Poland".

- Duet Zawadzka - Zdrójkowski w "The Voice of Poland" nie jest przypadkowy. Produkcja widzi w nich potencjał na parę prowadzących "Dance, Dance, Dance". Oboje byli uczestnikami pierwszej edycji, więc z uczestników drugiej mogliby wydobyć o wiele więcej emocji. Dodatkowym atutem jest młodzieńcza radość i spontaniczność oraz ogromna sympatia widzów - mówił informator Pudelka związany z produkcją.

Innym scenariuszem jest zastąpienie Kurdej-Szatan Patricią Kazadi, a wówczas Zawadzka mogłaby zająć miejsce Ewy Chodakowskiej w gronie jury.

d238t6d

Podziel się opinią

Share
d238t6d
d238t6d