Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wypuścili filmik. Prowokuje do przemyśleń

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mają rękę do dzieci
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mają rękę do dzieci
Źródło zdjęć: © AKPA

22.10.2022 14:19, aktual.: 22.10.2022 21:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski poprowadzili w sobotę, drugie z kolei, wspólne wydanie "Pytania na śniadanie", odkąd ujawnili się światu jako życiowa para. Prowadzący podzielił się filmikiem z bobasami. Pytania rodzą się same.

Od czasu wspólnej wyprawy do Izraela, upublicznienia ich związku przez byłą żonę Kurzajewskiego, Paulinę Smaszcz oraz licznych memów w sieci, dziennikarska para wzdraga się przed "transmitowaniem" swojego życia w mediach społecznościowych. Jak twierdzą specjaliści od wizerunku, z którymi rozmawiał Pomponik.pl, wynika to z obawy przed medialnym przegrzaniem tego staro-nowego związku. Mogłoby się to negatywnie odbić również na odbiorze programów z ich udziałem, a także osobistej wartości marketingowej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Niewątpliwie problemem jest niespójność w wizerunku Cichopek jako osoby wierzącej i rodzinnej, ale żyjącej z nowym partnerem na "kocią łapę". Ze źródeł Pomponika wynika, że TVP długo zastanawiała się, jak ograć izraelski coming out pracowników. Postanowiono najpierw ocieplić wizerunek "Kurzopków", ekscytując się publicznie ich uczuciem, by za jakiś czas wypromować ich na nową power-couple na miarę "Rozejdanów", czyli Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana.

Cichopek i Kurzajewski są, pododobno, pod osobistą ochroną szefowej "PnŚ", Joanny Kurskiej, która została żoną Jacka Kurskiego zaraz po tym, jak ten otrzymał rozwód kościelny, zwany eufeministycznie unieważnieniem małżeństwa. Niewykluczone, że za jakiś czas podobne doświadczenie stanie się udziałem także popularnych "Kurzajków", a małżonkowie, już nie konkubenci, powitają na świecie własne pociechy.

Póki co, para zaopiekowała się dziećmi swoich gości w programie i, jak widać na opublikowanych przez Kurzajewskiego zdjęciach i pliku wideo, z całkiem przyjemnym dla oka efektem.

"Czy to zwiastun dobrej nowimy?" - pytają internaci.

"Piękna z was para, mielibyście piękne dzieciaczki", "Macie rękę do maluchów. Pracujecie nad już nad tym tematem?" - sugestiom nie ma końca.

Kibicujecie prowadzącym jako przyszłym rodzicom?

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" zachwycamy się "Wielką wodą" (jak oni to zrobili?!), znęcamy się nad rozczarowującymi "Pierścieniami Władzy" oraz wspominamy najlepsze i najstraszniejsze horrory w historii. Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (69)
Zobacz także