Trwa ładowanie...
Newseria
katarzyna cichopek

Katarzyna Cichopek: denerwuje mnie, kiedy ktoś pisze o moim braku umiejętności

Share
Katarzyna Cichopek: denerwuje mnie, kiedy ktoś pisze o moim braku umiejętności
Źródło: ONS.pl
d38ffpw

– Wcześniej nie reagowałam na tego typu plotki, ale kiedy ktoś pisze, że czegoś nie umiem, to muszę zabrać głos. Kiedy media piszą, że przegrałam casting, uderzają bezpośrednio w moje umiejętności. A taka rzecz się w ogóle nie wydarzyła, bo nie byłam na żadnym castingu, więc tym bardziej nie mogłam go przegrać – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Katarzyna Cichopek, aktorka.

Cichopek nie kryje rozgoryczenia i zdenerwowania tym, że media szukają na siłę sensacji. Podkreśla też, że nawet nie zamierzała brać udziału muzycznym show Polsatu, bo nie pozwoliłyby jej na to obowiązki rodzinne. Aktorka wychowuje teraz 5-letniego syna i kilkumiesięczną córkę. Tym bardziej nie rozumie, dlaczego jej nazwisko pojawiło się w spekulacjach dotyczących obsady programu.

d38ffpw

– Wydaje mi się, że produkcji jest na rękę, jak jest szum. Mnie nie jest jednak na rękę, kiedy ktoś pisze o moim braku umiejętności. I to mnie bulwersuje – mówi Katarzyna Cichopek.

W drugiej edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo” mają wziąć udział: Joanna Liszowska, Maja Bohosiewicz, Magda Steczkowska, Barbara Melzer, Kuba Molęda i Jacek Kawalec. Trwają jeszcze negocjacje z dwoma gwiazdami. Nastąpią też zmiany w składzie jurorskim: Katarzyna Skrzynecka, zwyciężczyni pierwszej serii, zastąpi Katarzynę Kwiatkowską, a obok niej zasiądą: Małgorzata Walewska, DJ Adamus i Paweł Królikowski.

Pierwszy sezon show cieszył się ogromną popularnością wśród widzów. Każdy odcinek programu oglądało ponad 3 miliony osób. Druga edycja będzie emitowana na antenie Polsatu od września.

d38ffpw

Podziel się opinią

Share
d38ffpw
d38ffpw