Katarzyna Cichopek chce chronić swoje dzieci. "Dzisiejszy świat jest bardzo brutalny"

Katarzyna Cichopek wspiera córkę w rozwijaniu swoich pasji. Póki co jednak, telewizja to nie jest dla niej miejsce
Katarzyna Cichopek wspiera córkę w rozwijaniu swoich pasji. Póki co jednak, telewizja to nie jest dla niej miejsce
Źródło zdjęć: © kapif | Picasa

28.03.2023 10:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Katarzyna Cichopek w programie "You Can Dance. Nowa generacja" wspiera młode taneczne talenty w debiucie przed kamerami. Taniec i scena są bliskie jednak nie tylko samej jurorce show TVP, ale i jej córce. Mimo to znana mama nie sądzi, że telewizja to dla Helenki najlepsze miejsce. Dlaczego?

Katarzyna Cichopek pracuje w telewizji od ponad 20 lat, jednak przed publicznością debiutowała już w dzieciństwie. Śpiewała w szkolnym chórze, a jako nastolatka rozwijała swoją aktorską pasję w kółku przy warszawskim Teatrze Ochota. Kolejny, taneczny tym razem talent Cichopek rozkwitł, jak pamiętamy, na parkiecie "Tańca z gwiazdami", pod skrzydłami Marcina Hakiela.

Nic więc dziwnego, że córka byłych małżonków wdała się w rodziców i odziedziczyła po nich artystyczne zainteresowania. Katarzyna Cichopek opowiadała o tym w najnowszym wywiadzie dla tygodnika "Świat i Ludzie". Przyznała, że 9-letnia Helena jest muzycznie utalentowana, a ona wspiera ją w rozwoju tej pasji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Moja córka przede wszystkim śpiewa i gra na instrumentach. Jest uzdolniona muzycznie, ale aktorstwo też ją interesuje. Rozwija swoje pasje, a ja ją w tym wspieram" - podkreśliła w rozmowie z kolorowym tygodnikiem Katarzyna Cichopek. Gwiazda TVP z pewnością wie, jak to robić nie tylko z własnego doświadczenia.

Z młodymi talentami spotyka się także na planie programu "You Can Dance. Nowa generacja". Jak podkreśliła we wspomnianym wywiadzie jurorka show dla młodych tancerzy, dziś dzieci mają "o wiele większe możliwości", jeśli chodzi o realizację swoich pasji i marzeń. Jedną z nich są chociażby talent shows. Mimo wszystko Cichopek zapytana o ewentualny udział swojej córki w programie, jest temu przeciwna.

"Myślę, że to nie jest moment, żeby zaczęła publicznie występować. Dzisiejszy świat jest też bardzo brutalny. Mówię tutaj o Internecie, o mowie nienawiści. Helena jest nazbyt wrażliwą dziewczynką, żeby się z tym mierzyć. Wiem, ile mnie to kosztuje i jakie to dla mnie trudne, choć mam już 40 lat i ogromne doświadczenie" - wyjaśniła w rozmowie z kolorowym tygodnikiem gwiazda TVP.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" omawiamy 95. galę wręczenia Oscarów. Czy werdykt jest słuszny? Kto był największym przegranym? Jakie kreacje gwiazd nas zachwyciły? Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (11)
Zobacz także