Trwa ładowanie...

Katarzyna Bosacka krytykuje Lewandowskiego za udział w reklamie!

Wpis gwiazdy TVN Style wzbudził wiele emocji. Prowadząca program "Wiem, co jem" jako pierwsza ze znanych osób skrytykowała piłkarza za udział w reklamie promującej niezdrowy napój. Co napisała?

Katarzyna Bosacka krytykuje Lewandowskiego za udział w reklamie!Źródło: ONS.pl
d1cobax
d1cobax

Katarzyna Bosacka dodała na Facebooku wpis, w którym odniosła się do reklamy z udziałem Roberta Lewandowskiego. Gwiazda nie szczędziła mu słów krytyki:
- Panie Robercie Lewandowski naprawdę wstyd! Jest Pan sportowcem uwielbianym przez miliony Polaków także tych najmłodszych, pana żona jest propagatorką zdrowego jedzenia a reklamuje pan napoj gazowany z kofeiną, ten najbardziej znany na świecie, ten który jest jedną z przyczyn otyłości. Szkoda że kasa jednak jest najważniejsza... - napisała.

Prezenterka nie napisała wprost o jaki napój chodzi, ale z komentarzy można wywnioskować, że mowa o Coca-Coli. Jeden z fanów zwrócił jednak uwagę na to, że zgoda na udział w reklamie mogła nie być indywidualną decyzją sportowca.
- Głównym sponsorem piłkarskich mistrzostw swiata jest firma produkująca czarny napój gazowany, a m.in. kobiece Euro w tej samej dyscyplinie firma od hamburgerów. Niestety nieznana jest mi firma produkująca bio-marchewki, dzięki której możliwe byłyby tak wielkie sportowe wydarzenia. Trochę smutne, ale w takim świecie żyjemy.

Katarzyna Bosacka odpowiedziała na ten komentarz:
- Ale to pan Robert daje swoją twarz.

d1cobax

Gwiazda dostrzega pewien zgrzyt między propagowaniem przez Roberta Lewandowskiego i jego żonę zdrowego stylu życia a reklamowaniem Coca-Coli. Bosackiej nie przekonały argumenty, że piłkarz może być zobowiązany kontraktem i nie miał wyjścia, aby wziąć udział w spocie.

Widzieliście już reklamę?

d1cobax
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1cobax