RozrywkaKASTA gospodarzem polskiej edycji programu "Pimp My Ride by Coca-Cola Zero"

KASTA gospodarzem polskiej edycji programu "Pimp My Ride by Coca-Cola Zero"

KASTA gospodarzem polskiej edycji programu "Pimp My Ride by Coca-Cola Zero"
Źródło zdjęć: © mtv Polska

17.06.2011 11:32, aktual.: 25.11.2013 12:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

KASTA – raper, założyciel legendarnej formacji KASTA SQUAD oraz wieloletni animator wydarzeń, związanych z muzyką i kulturą hiphopową, będzie gospodarzem pierwszej polskiej edycji programu „Pimp My Ride” – „Pimp My Ride by Coca-Cola Zero”. KASTA jako raper zadebiutował pod koniec lat 90-tych. Jednak to w 2002 roku dołączył do czołówki hiphopowej sceny muzycznej, wydając pierwszą płytę z formacją KASTA SQUAD - "KASTANIETY”. Kompilacja brzmień oraz zawartych na płycie przekazów na dobre zapisała się w historii polskiego rapu, a utwory takie jak „Klimaty” czy „Peryferie” uchodzą za klasyki gatunku. W 2007 roku artysta rozpoczął współpracę z Federacją KSW (Konfrontacje Sztuk Walki), której jest dyrektorem artystycznym.

Wybór KASTY na gospodarza programu nie był przypadkowy. Podobnie jak prowadzący amerykańską edycję – Xzibit - jest gwiazdą hip hopu i co najważniejsze – wielkim fanem motoryzacji i programu „Pimp My Ride”. Jak sam mówi – „Zgodziłem się na udział w programie bez wahania. To kultowy format MTV, który sam oglądałem, podobnie jak miliony innych ludzi z zazdrością wyliczając ilość i jakość przeróbek w samochodach szczęśliwców. Jak każdy facet, w dodatku raper, jarałem się każdym odcinkiem programu, licząc na to, że sam kiedyś będę miał Cadillaca Escalade na 26-tkach. Teraz przyszło mi „odpicować” bryki polskich uczestników tego legendarnego programu - takiej szansy nie mogłem nie wykorzystać. Życzę sympatykom „Pimp My Ride”, aby któregoś dnia otwierając drzwi ujrzeli właśnie mnie - bo to oznacza, że ich fury zamienią się w dzieła sztuki!”.

Nagrania do programu „Pimp My Ride by Coca Cola Zero” potrwają do listopada. Samochody uczestników zostaną „odpicowane” w najlepszych warsztatach w całej Polsce.

Pierwsza polska edycja programu „Pimp My Ride” powstaje przy współpracy z Coca-Cola Zero.

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także