Trwa ładowanie...
d33d30b

Kasia z "Rolnik szuka żony" piękną panną młodą. Zobaczcie, jak wyglądała na swoim ślubie

Katarzyna Gucwa gościła w gospodarstwie Pawła Szakiewicza w pierwszej edycji programu TVP w 2014 roku. Chociaż rolnik jej nie wybrał, dziewczyna jest już po ślubie. Wyglądała na nim prześlicznie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kolejny ślub wśród uczestników "Rolnik suka żony"
Kolejny ślub wśród uczestników "Rolnik suka żony" (Facebook.com)
d33d30b

Biała suknia do ziemi, welon i szeroki uśmiech na twarzy - uczestniczka show Telewizji Polskiej znalazła szczęście poza programem, jednak na jej ślubie i weselu nie mogło zabraknąć znajomych poznanych podczas zdjęć. Uroczystością bardzo podekscytowany był zwłaszcza Adam Kraśko, który na swoim facebookowym profilu zdał relację z zaślubin. Nie zabrakło fotek z panną młodą.

"Cudowne wesele Kasi Gucwy.Wspaniała atmosfera, super towarzystwo, miłe chwile w pięknej oprawie" - napisał wzruszony rolnik.

Ślub odbył się w kościele, był bardzo tradycyjny. Gucwa miała na sobie klasyczną suknię, krótki welon, w dłoniach trzymała bukiet różowych kwiatów. Kraśko podzielił się z fanami zdjęciami, na których widać prezent wręczany młodej parze. Była nim... myjka ciśnieniowa. Trzeba przyznać, że rolnik wykazał się praktycznym podejściem do tematu.

Pamiętacie Kasię z show? Kibicowaliście jej?

Uczestnicy pierwszej edycji "Rolnik szuka żony" Materiały prasowe
Uczestnicy pierwszej edycji "Rolnik szuka żony"
d33d30b

Podziel się opinią

Share

d33d30b

d33d30b