Kasia z "Rolnik szuka żony" piękną panną młodą. Zobaczcie, jak wyglądała na swoim ślubie

Kasia z "Rolnik szuka żony" piękną panną młodą. Zobaczcie, jak wyglądała na swoim ślubie
Źródło zdjęć: © Facebook.com

04.08.2018 10:47, aktual.: 04.08.2018 11:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Katarzyna Gucwa gościła w gospodarstwie Pawła Szakiewicza w pierwszej edycji programu TVP w 2014 roku. Chociaż rolnik jej nie wybrał, dziewczyna jest już po ślubie. Wyglądała na nim prześlicznie.

Biała suknia do ziemi, welon i szeroki uśmiech na twarzy - uczestniczka show Telewizji Polskiej znalazła szczęście poza programem, jednak na jej ślubie i weselu nie mogło zabraknąć znajomych poznanych podczas zdjęć. Uroczystością bardzo podekscytowany był zwłaszcza Adam Kraśko, który na swoim facebookowym profilu zdał relację z zaślubin. Nie zabrakło fotek z panną młodą.

"Cudowne wesele Kasi Gucwy.Wspaniała atmosfera, super towarzystwo, miłe chwile w pięknej oprawie" - napisał wzruszony rolnik.

Ślub odbył się w kościele, był bardzo tradycyjny. Gucwa miała na sobie klasyczną suknię, krótki welon, w dłoniach trzymała bukiet różowych kwiatów. Kraśko podzielił się z fanami zdjęciami, na których widać prezent wręczany młodej parze. Była nim... myjka ciśnieniowa. Trzeba przyznać, że rolnik wykazał się praktycznym podejściem do tematu.

Pamiętacie Kasię z show? Kibicowaliście jej?

Obraz
© Materiały prasowe
Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (49)
Zobacz także