Kasia z "Plebanii" miała tylko 5 lat. Serial sprawił, że była wyszydzana

Weronika Parys grała Kasię w serialu "Plebania"
Weronika Parys grała Kasię w serialu "Plebania"
Źródło zdjęć: © AKPA

20.08.2022 16:51, aktual.: 20.08.2022 22:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Plebania" wystartowała w Telewizji Polskiej w 2000 r. i przez 13 lat gościła na ekranach polskich telewizorów, ciesząc się imponującą oglądalnością. Trudno byłoby znaleźć osobę, która nie znała tego serialu. Co teraz robi jedna z jego gwiazd?

Od premiery "Plebanii" minęło już ponad 20 lat, więc serialowa Kasia zupełnie nie przypomina małej dziewczynki, jaką była, gdy serial startował (miała wówczas tylko 5 lat). Weronika Parys, która wcielała się w postać Kasi Cieplak, córki Krystyny i siostrzenicy księdza Antoniego, już przed oficjalnym zakończeniem serialu postanowiła zrezygnować z aktorstwa. Jak teraz wygląda i czym się zajmuje?

Weronika Parys, choć najbardziej zapamiętana została dzięki roli w "Plebanii", ma na swoim koncie więcej filmowych epizodów i ról. Zagrała między innymi w serialu "Na dobre i na złe". Jednak, po 10 latach grania w "Plebanii", postanowiła zrezygnować z aktorstwa.

Jak zdradziła w rozmowie z Fakt24, praca na planie zaczęła być uciążliwa i Weronika z trudem mogła łączyć ją z życiem prywatnym. Była już aktorka wyznała również, że ze względu na charakter serialu była szykanowana przez rówieśników, a czasem nawet przez dorosłych. Po rezygnacji Parys rolę Kasi przejęła Olga Kalicka, która później zyskała dużą popularność dzięki roli w innym polskim serialu "Rodzinka.pl".

Weronika natomiast wyjechała na rok do USA, a potem rozpoczęła studia na wydziale dziennikarstwa ze specjalnością fotografia. Efektami swojej pracy dzieli się z fanami na Instagramie, gdzie również można podejrzeć, jak bardzo się zmieniła od czasu swojej serialowej rol. Zobaczcie sami!

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)
Zobacz także