Trwa ładowanie...
d2kd55k
Kasia Stankiewicz o powrocie do show-biznesu i zainteresowaniu mediów

Kasia Stankiewicz o powrocie do show-biznesu i zainteresowaniu mediów

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2kd55k

Kariera Katarzyny Stankiewicz zaczęła się 20 lat temu od występu w "Szansie na sukces". Wokalistka wygrała odcinek programu z udziałem Varius Manx, a kiedy rok później Anita Lipnicka odeszła z zespołu, jej miejsce zajęła właśnie Stankiewicz. Nie ma co ukrywać. To właśnie z grupą Roberta Jansona gwiazda zdobyła największą popularność. Dzięki koncertom w całej Polsce i takim hitom jak "Orła cień" czy "Ruchome piaski" jej nazwisko królowało na wszystkich listach przebojów.

Sława, pieniądze i uwielbienie w oczach fanów - tak wyglądała codzienność młodej piosenkarki. Nie jest jednak tajemnicą, że przemysł rozrywkowy ma również swoje ciemne strony i istnieją osoby, które boleśnie przekonały się o tym na własnej skórze. Jedną z nich jest właśnie Kasia Stankiewicz. Jak sama kiedyś przyznała, niejednokrotnie przeżyła chwile grozy m.in. wtedy, gdy musiała walczyć z psychofanami.

d2kd55k

W 2000 roku wokalistka rozstała się z zespołem i rozpoczęła solową karierę. Wkrótce po tym, słuch o niej zaginął. Po udziale w ostatniej edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" znów trafiła na pierwsze strony kolorowych gazet. Jej życie ponownie stało się tematem rozważań tabloidów, a paparazzi zaczęli śledzić każdy jej krok. Jak dziś Stankiewicz odnajduje się w show-biznesie?

- Mam duży dystans do mojej pracy i do wszystkiego tego, co dotyczy mojego życia. Jestem na tyle duża, że trudno byłoby tego dystansu nie mieć. Świetnie się bawię, ale na moich zasadach - przyznała.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, zobaczcie powyższe wideo.

(fot. AKPA)
d2kd55k

Podziel się opinią

Share

d2kd55k

d2kd55k