Trwa ładowanie...

Kasia Moś w finale Eurowizji! Polscy jurorzy chwalą naszą kandydatkę

Piosenka "Flashlight" i jej wspaniałe wykonanie przez naszą kandydatkę, Kasię Moś, podbiły serca jurorów i widzów śledzących półfinał 62. Konkursu Piosenki Eurowizji, który odbył się we wtorek w Kijowie. Kasia znalazła się w finałowej dziesiątce, a już w najbliższą sobotę, 13 maja artystka ponownie wystąpi na eurowizyjnej scenie.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Kasia Moś w finale Eurowizji! Polscy jurorzy chwalą naszą kandydatkęŹródło: Materiały prasowe
d1bu87b
d1bu87b

Dumy z występu naszej kandydatki nie kryje jeden z jurorów, który głosował na nią w polskich preselekcjach. - Wielkie gratulacje Kasiu, wierzę w twój talent i mam nadzieję, że teraz usłyszy o tobie nie tylko cała Polska, ale i świat. Zasługujesz na to - powiedział Robert Janowski.

Zdaniem Alicji Węgorzewskiej Kasia w pełni zasłużenie znalazła się w finale Eurowizji. - Obserwuję ją od lat, słyszę jej talent, a także widzę ogrom pracy, jaką wkłada w to, by go rozwijać. Kasiu, myślę, że teraz nadszedł czas, żeby twój talent i praca przyniosły efekty, o których marzysz. Jestem dumna z ciebie i trzymam kciuki w sobotę.

Włodek Pawlik od początku wysoko oceniał szanse naszej reprezentantki, mówiąc wprost: - Kasia ma duże szanse jeśli nie na wygranie Eurowizji, to na powalczenie o miejsce w ścisłej czołówce - przyznał. - Wokalistka ma znakomity, pełen ekspresji głos, ciekawą - ukazującą jej walory wokalne - piosenkę i jest atrakcyjną, świetnie czującą scenę artystką - dodał.

Kasia Moś pochodzi z artystycznej rodziny. Jest córką dyrygenta, skrzypka i kameralisty, dyr. artystycznego orkiestry kameralnej AUKSO Marka Mosia oraz Joanny Moś - altowiolistki, malarki, hobbystycznie zajmującej się projektowaniem ubioru. Ukończyła szkołę muzyczną im. Fryderyka Chopina w Bytomiu, w klasie wiolonczeli i fortepianu. W 2009 r. ukończyła Akademię Muzyczną im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki rozrywkowej. Współpracowała z orkiestrą AUKSO przy nagraniu płyty Pawła Mykietyna "Pasja Świętego Marka". Zagrała jedną z głównych partii w światowej prapremierze musicalu "Król Lear" Pawła Mykietyna, która odbyła się na Festiwalu Sacrum Profanum w Krakowie. Występowała w zespole "The Pussycat Dolls Burlesque Review". W 2015 r. ukazał się jej debiutancki album "INSPINATION", na płycie znajduje się 13 utworów – to wspólne kompozycje rodzeństwa Moś, połączenie elektroniki i soulu z elementami popu, zaś do współpracy został zaproszony młody producent Essex. Obecnie Kasia pracuje nad nowym albumem.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1bu87b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1bu87b