Trwa ładowanie...
ycipk-2csb4q

Kasia Glinka w bikini. Takich zdjęć zazwyczaj nie pokazuje

Skromna, zawsze uśmiechnięta, sympatyczna - aktorka uchodzi za "miłą dziewczynę z sąsiedztwa", na dodatek jest mamą, więc na jej instagramowym profilu trudno znaleźć zdjęcia bardziej rozebrane niż ubrane. Dlatego zaskakujące jest, że gwiazda pochwaliła się fotką w bikini.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nieczęsto można zobaczyć gwiazdę w podobnym wydaniu
Nieczęsto można zobaczyć gwiazdę w podobnym wydaniu (Instagram.com)
ycipk-2csb4q

"Plażing dzień drugi #lato#slońce#fun#friends#liparie#" - napisała Glinka tuż przy zdjęciu w kostiumie kąpielwym. Aktorka wygląda na nim doskonale - jest szczuplutka, lekko umięśniona, a na dodatek szczęśliwa. Chyba nie ma lepszego i bardziej korzystnego dla kobiet połączenia.

Figura Glinki nie nosi żadnych śladów po ciąży, a gwiazda teraz prezentuje się jeszcze lepiej niż kilka lat temu. Chociaż... szczerze mówiąc, to nie zmieniła się za bardzo. Wciąż nosi ciemną fryzurkę i jest równie piękna jak na początku kariery. Trudno uwierzyć, że gwiazda "Barw szczęścia" w tym roku skończyła 41 lat, sprawia wrażenie dużo młodszej.

ycipk-2csb4q

Instagramowy profil Katarzyny nie jest bogaty w zdjęcia w kostiumach kąpielowych lub bieliźnie, ale to nie znaczy, że aktorka zawsze takich sesji unikała. Jesienią 2016 roku ukazał się "Playboy" z Glinką w negliżu. Co ciekawe, podobno zanim zgodziła się na okładkę i gorące zdjęcia, odmawiała magazynowi wielokrotnie. Zgodziła się dopiero po siedmiu latach. Była już wtedy mamą 4,5-latka i zbliżała się do 40.

Materiały prasowe
Podziel się

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-2csb4q

ycipk-2csb4q
ycipk-2csb4q