Trwa ładowanie...
d2epgy8

Kasia Glinka w bikini. Takich zdjęć zazwyczaj nie pokazuje

Skromna, zawsze uśmiechnięta, sympatyczna - aktorka uchodzi za "miłą dziewczynę z sąsiedztwa", na dodatek jest mamą, więc na jej instagramowym profilu trudno znaleźć zdjęcia bardziej rozebrane niż ubrane. Dlatego zaskakujące jest, że gwiazda pochwaliła się fotką w bikini.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Nieczęsto można zobaczyć gwiazdę w podobnym wydaniu
Nieczęsto można zobaczyć gwiazdę w podobnym wydaniu (Instagram.com)
d2epgy8

"Plażing dzień drugi #lato#slońce#fun#friends#liparie#" - napisała Glinka tuż przy zdjęciu w kostiumie kąpielwym. Aktorka wygląda na nim doskonale - jest szczuplutka, lekko umięśniona, a na dodatek szczęśliwa. Chyba nie ma lepszego i bardziej korzystnego dla kobiet połączenia.

Figura Glinki nie nosi żadnych śladów po ciąży, a gwiazda teraz prezentuje się jeszcze lepiej niż kilka lat temu. Chociaż... szczerze mówiąc, to nie zmieniła się za bardzo. Wciąż nosi ciemną fryzurkę i jest równie piękna jak na początku kariery. Trudno uwierzyć, że gwiazda "Barw szczęścia" w tym roku skończyła 41 lat, sprawia wrażenie dużo młodszej.

Instagramowy profil Katarzyny nie jest bogaty w zdjęcia w kostiumach kąpielowych lub bieliźnie, ale to nie znaczy, że aktorka zawsze takich sesji unikała. Jesienią 2016 roku ukazał się "Playboy" z Glinką w negliżu. Co ciekawe, podobno zanim zgodziła się na okładkę i gorące zdjęcia, odmawiała magazynowi wielokrotnie. Zgodziła się dopiero po siedmiu latach. Była już wtedy mamą 4,5-latka i zbliżała się do 40.

  Materiały prasowe
(Materiały prasowe)
icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d2epgy8

Podziel się opinią

Share
d2epgy8
d2epgy8