Trwa ładowanie...
ycipk-3ig6nk

Kasia Cichopek w bikini! Gwiazda spędziła rodzinny weekend w hotelu

Kasia Cichopek postanowiła odprężyć się i wyjechała na kilka dni do Sierpca. W tamtejszym hotelu regenerowała się i zbierała siły. Na instagramowym profilu pokazała, że jesienny wypoczynek wcale nie oznacza rezygnacji z bikini.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kasia Cichopek odpoczywa w hotelowym jaccuzi
Kasia Cichopek odpoczywa w hotelowym jaccuzi (Instagram.com)
ycipk-3ig6nk

Drzewa ogołocone z kolorowych liści, chłód i ziąb, a Kasia Cichopek w skąpym kostiumie kąpielowym wygrzewa się z jacuzzi. Marzenie? Wbrew pozorom pobyt w hotelu, który wybrała aktorka nie jest aż tak drogi - za dobę ze śniadaniem trzeba zapłacić około 300-400 złotych.

Aktorka nie tylko wylegiwała się w bąbelkach, ale zwiedzała też uroczą miejscowość. Cichopek zdradziła, dokąd wybrała się na urlop, jednak nie wszyscy jej fani zauważyli oznaczenie w mediach społecznościowych. Bez podpowiedzi bardzo szybko sami odgadli, gdzie znajduje się gwiazda "M jak miłość".

ycipk-3ig6nk

Cichopek była podekscytowana rodzinnym weekendem poza Warszawą. Niestety, w bikini paradować mogła jedynie w hotelu. Pogoda na zewnątrz nie rozpieszczała, więc aktorka postawiła na ciepły, praktyczny strój. Puchowa, czarna, długa kurtka, ciężkie buty z ćwiekami i ciepła chusta chyba się sprawdziły.

Niestety, na Instagramie Cichopek zabrakło zdjęć z mężem i dziećmi, Adamem oraz Heleną.

ycipk-3ig6nk

Kasia Cichopek: Żona i matka także ma prawo do odpoczynku

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3ig6nk

ycipk-3ig6nk
ycipk-3ig6nk