Trwa ładowanie...

Kasia Cichopek: "Loteria, którą ja reklamuję, jest uczciwa"! Czyżby?

Share
Kasia Cichopek: "Loteria, którą ja reklamuję, jest uczciwa"! Czyżby?Źródło: AKPA
dsyga6c

[

]( http://www.fakt.pl )
Kasia Cichopek to kolejna celebrytka po Zygmuncie Chajzerze, która firmuje swoją twarzą sms-owe loterie. Aktorka "M jak miłość" nie widzi nic zdrożnego w reklamowaniu tego typu konkursów.

dsyga6c

W mediach zrobiło się ostatnio głośno o ludziach, którzy nabrali się na sms-y z gwarantowanymi nagrodami. O tym, że nie jest to oszustwo przekonywał już m.in. Zygmunt Chajzer. Prezenter całą winę zwalał na to, że ludzie nie czytają regulaminu konkursu.

Również Kasia Cichopek broni loterii, którą reklamuje w telewizji. - Dużo kontrowersji jest wokół jednego konkursu, który się nazywa "Pusty sms". Loteria, którą ja reklamuję jest loterią uczciwą, nagrody są wydawane zwycięzcom, a jak sama nazwa wskazuje, jest to loteria. Jedni mają szansę wygrać, drudzy nie - zauważa aktorka "M jak miłość".

- Trzeba się wysilić i pomyśleć, ile można zapłacić, ponieważ rachunek przychodzi na koniec miesiąca, a nie tak, jak się kupuje kupon, od razu. Myśląc w ten sposób, trzeba by zamknąć całe Las Vegas. Z drugiej strony, ta loteria daje ludziom możliwość wygrania pieniędzy. Loteria, którą ja reklamuję, jest uczciwa - dodaje Kasia Cichopek w wywiadzie dla wp.tv.

Celebrytka zarzeka się, że nigdy nie reklamowała "Pustego smsa". - Jestem uczciwą osobą. Wszyscy składają pretensję na rzecz osoby, która reklamuje daną rzecz, natomiast wydaje mi się¸ że głównym winowajcą jest przede wszystkim firma, która to organizuje - kończy Kasia Cichopek.

dsyga6c

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Klapa nowego programu TVN-u "Między kuchnią a salonem"!

[

Gwiazda na wizji poszła do łóżka z ochroniarzem! ]( http://teleshow.pl/gid,13142363,img,13142390,kat,1024839,title,Kim-Kardashian-przekroczyla-kolejna-granice,galeria.html )
[

Dramat jurorki Mam talent. Straciła dziecko! ]( http://teleshow.pl/gid,13107372,img,13107433,kat,1024839,title,Dramat-jurorki-Mam-talent-Stracila-dziecko,galeria.html )
[

Gwiazdy „Słonecznego patrolu” dziś. Jak wyglądają? ]( http://teleshow.wp.pl/jak-dzis-wygladaja-gwiazdy-slonecznego-patrolu-6026603162764417g )
[

Najlepsze prostytutki w Hollywood ]( http://film.wp.pl/nierzadnice-hollywood-6025275877319297g )

dsyga6c
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dsyga6c
dsyga6c